FAQ

Provozní otázky

Jste studio zaměřené pouze pro ženy?

Ano, veškeré naše služby jsou zaměřené pouze pro dámy.

Kde se prostory fitness nacházejí?

Naše studio se nachází v budově META na ulici Lidická 81.

Dostaneš se k nám vchodem mezi Českou spořitelnou a drogérií DM. Cvičení probíhají ve dvou patrech. V přízemí probíhají lekce JUMPING, BODYPUMP a TRX. Ve druhém patře probíhají všechny ostatní lekce, kam se dostaneš výtahem (BODYATTACK, CXWORX, BODYCOMBAT, POWERYOGA, PILATES, BODYSTYLING, apod.)

Jaké služby nabízíte?

Zaměřujeme se na nejmodernější skupinová cvičení pro ženy.

Je možné uplatnit studentské slevy?

Ano, nabízíme zvýhodnění pro všechny studentky do 26 let. Pokud máš zájem čerpat studentské slevy, nejprve nám zašli svůj oskenovaný ISIC s potvrzením o studiu na aktuální semestr na student@befitbrno.cz a my ti to nastavíme v systému tak, aby jsi mohla čerpat studentské slevy. 

Jakým způsobem je možné se rezervovat?

Rezervaci je možné provést pouze přes online rezervační systém. Pokud k nám jdeš úplně poprvé, zaregistruješ se jednoduše ZDE. Vložíš si jednorázový deposit 170,- a můžeš vyzkoušet jakoukoliv naši lekci. Pokud se ti u nás bude líbit, nabízíme spoustu permanentek a členství. Podrobnější fotonávod registrace a rezervace nalezneš ZDE. 

Jak se mohu rezervovat když používám Multisportku?

Pro klientky s Multisportkou máme vlastní systém. Stačí když nám napíšeš na email multisport@befitbrno.cz, že používáš Multisportku a chceš provádět rezervace. My na základě toho ti vložíme na účet jeden volný vstup, díky kterému se budeš moct plnohodnotně rezervovat a nemusíš si vkládat již žádné peníze. Kompletní postup pro rezervace s Multisportkou nalezneš ZDE

Je rezervace závazná?

Rezervaci je možné provést až 7 dní dopředu. Odhlásit z lekce je možné nejpozději 8 hodin před začátkem konání cvičení, méně jak 8 hodin před začátkem cvičení už zrušení rezervace není možné a rezervace při neúčasti propadne.

Co znamená, když jsem přihlášená na lekci a jsem “náhradník”?

V okamžiku, kdy je lekce obsazená a Vy se i přes to chcete na lekci přihlásit, systém Vás zařadí do pořadí náhradníků. Při rezervaci si může klientka zaškrtnout, zda chce při uvolnění místa automaticky místo zarezervovat, popř. upozornit předem sms nebo emailem a až poté si místo zarezervovat.

Je možné provést množstevní rezervaci z jednoho účtu?

V rámci jednoho účtu lze provést vždy pouze jednu rezervaci na jedno cvičení.

Je možné u vás parkovat?

Po 17. hodině je možné zaparkovat ve vjezdu po pravé straně do garáže budovy META, popř. přímo v garáži na jednom z parkovacích míst.

 

Cvičící otázky

Jaké cvičení je pro mé nejvhodnější?

Vše je závislé od toho, co od cvičení čekáš. Zda chceš posílit, zhubnout či se protáhnout. Určitě vyzkoušej náš magický kotouč v sekci cvičení, který ti napomůže vybrat cvičení dle tvého cíle. 

Jsou všechna vaše cvičení bezpečná?

Všechny naše cvičení jsou vedeny certifikovanými lektory, kteří zaručí, aby lekce proběhla v nejvyšší kvalitě.

Pokud budu chtít navštívit lekci JUMPINGU, jaká je nosnost trampolín?

Nosnost trampolínek je maximálně 100 kg.