Les Mills technika

Od pondělí 28.5. startujeme pravidelné lekce Les Mills zaměřené na techniku.

Pro všechny klientky jsme přichystali lekce kde si jednak zacvičíte, ale navíc se i dozvíte více o technice jednotlivých cviků, naše lektorky se vám budou věnovat a opraví vás tam kde bude potřeba.

Lekce budou mít větší časovou dotaci oproti standardním lekcím, skladba lekce bude z části klasické choreografie, procvičení a ukázky cviků a také následné procvičení při lekci. Máme nastavených několik možných způsobů lekcí, tak je možné, že při prvních lekcích se bude skladba lišit, i v souvislosti s dalšími programy.

Proč nové lekce na techniku?

Vyslyšeli jsme velkou poptávku klientek po technicky zaměřených lekcích. Chceme zlepšit technické provedení co největšího počtu cviků. Při lekcích LesMills bohužel není v možnostech lektorek se individuálně věnovat jednotlivým klientkám, ani na to nestačí pár minut po každé lekci a už vůbec nám to neumožňují stanovy vedení lekcí LesMills.

U BodyPumpu vás naučíme správně cvičit Clean and Press, udržet rovná záda u dřepů a deadliftů, u CXka se zase zaměříme na techniků planků, práci se Smartbandem, u BodyCombatu to budou kombinace kopů, úderů a loktů, u BodyAtacku a GRITu zase správné provedení cviků při vysoké intenzitě. A mnoho dalšího…. 
Nechceme jít cestou jednorázových workshopů nebo lekcí, kdy časové možnosti nemusí klientkám umožňit tyto „školící lekce“ navštívit. I z těchto důvodů jsme se rozhodli o pevné zařazení do rozvrhu a také následné postupné rozšíření na frekventovanější časy.

Nové lekce v rozvrhu od pondělí 28.5.

PO 18:35 – 19:35 Body Attack Tereza + Žaneta
ÚT 19:35 – 20:35 CX WORX Míša
ST 19:35 – 20:50 Body Pump Tereza + Anička 
ST 19:35 – 20:35 Body Combat Katka
ČT 9:10 – 10:25 Body Pump Míša
ČT 19:35 – 20:35 CX WORX Tereza + Žaneta

Na lekce se přihlásíte v rezervačním systému. Lekce mají zatím nastavenou počáteční částku 100,-. Na lekci lze využít pouze kredit, případně Multisport.

U klientek využívající všechny druhy členství se bude také strhávat lekce z kreditu.