Obchodní podmínky

Obecné informace k účasti na kurzu

Každý týden se koná jedna 55 minutová lekce(Pilates,PowerYoga)

U kurzů Baletu trvá jedna lekce 90 minut.

Účastnice se na kurz dostaví vždy nejpozději 5 minut před zahájením lekce. Platbou za kurz si klientka rezervuje místo na kurzu po celou dobu trvání kurzu. Na jednotlivé lekce v kurzu se tedy není nutné poté již přihlašovat. 

Ke kurzu dostane každá z klientek voucher k náhradě až čtyř zameškaných účastí v průběhu kurzu. Voucher lze uplatnit jen na počet lekcí, na kterých klientka fakticky chyběla, maximálně však do výše čtyř lekcí. 

Každý kurz se otevírá od počtu 4 osob.

Přihláška na kurz:

Na kurz se lze přihlásit prostřednictvím elektronické přihlášky. V horní části stránky kliknete na políčko “Přihlásit se”, poté vyplníte den a termín kurzu,jméno a příjmení, souhlas s obchodními podmínkami a poté přihlášku odešlete. Do pár hodin Vám přijde email s bližšími informacemi kurzu včetně platebních údajů.

Účast na kurzu se stává závaznou v okamžiku zaplacení kurzovného platbou bankovním převodem na účet fitness studia.

Storno poplatky:

Zrušení účasti na kurzu je možné pouze 30 dnů před konáním kurzu. V tomto případě fitness studio beFIT účastnici vrátí kurzovné v plné výši. 

Méně než 30 dnů před konáním první lekce kurzu je zrušení možné pouze se storno poplatkem ve výši 100%.

Fitness studio si vyhrazuje 1 týden před konáním kurzu časový prostor pro zajištění všech podmínek pro uskutečnění kvalitního kurzu cvičení. Počet klientek závazně přihlášených na kurz je zcela relevantní pro to zda bude naplněn alespoň minimální počet cvičenců či nikoliv. 

Klientka bere na vědomí, že její účast po zaplacení je relevantní pro otevření/neotevření uzavřeného kurzu.

Jiné odchýlení od pravidel kurzu je možné pouze po výslovné dohodě s provozovatelem fitness studia beFIT, ve kterém probíhají kurzy.