Rozvrh

Vyber si lektorku
Skrýt lektorky
  6:00 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Po

BodyPump 45'

Cxworx

Build IT!

Cxworx

Jumping

TABATA

TABATA

Build IT!

Brace IT!

Brace IT!

LUNCH JÓGA

Burn IT!

TABATA

Burn IT!

Bodystyling

Burn IT!

Powerjóga

Bodypump

Powerjóga

Zumba

Jumping

Powerjóga

Bodystyling

Bodypump

Bosu

Powerjóga

Jumping

Bodycombat

Powerjóga

CXWORX + BODYBALANCE

Bodypump

Powerjóga

TABATA

BODYJAM

Po

BodyPump 45'

Kristýna Pospíšilová

Přízemí

6:15-7:10

Cxworx

Kateřina Goldová

Sál 2

7:00-7:30

Jumping

Janka Gáťová

Přízemí

8:15-9:10

TABATA

Lucie Formánková

Velký sál

9:15-10:10

Brace IT!

Lucie Formánková

Přízemí

10:15-11:05

Brace IT!

Lucie Formánková

Přízemí

11:10-12:00

LUNCH JÓGA

Kateřina Sochová

Sál 1

12:00-12:55

Burn IT!

Lenka Novosadová

Přízemí

13:05-14:00

Burn IT!

Lenka Novosadová

Přízemí

14:05-15:00

Bodypump

Leona Chlubná

Přízemí

15:05-16:10

Jumping

Markéta Zelendová

Přízemí

16:15-17:15

Bodypump

Veronika Šujanová

Přízemí

17:20-18:25

Jumping

Klára Čuhelová

Přízemí

18:30-19:30

Bodypump

Tereza Lepková

Přízemí

19:35-20:40

 

Build IT!

Michaela Kotková

Přízemí

7:15-8:10

TABATA

Michaela Kotková

Velký sál

8:20-9:15

Build IT!

Michaela Kotková

Přízemí

9:15-10:10

Burn IT!

Lenka Novosadová

Přízemí

12:05-13:00

Bodystyling

Sabina Kuldová

Velký sál

13:15-14:10

Powerjóga

Alžběta Komrsková

Sál 1

14:00-14:55

Powerjóga

Alžběta Komrsková

Sál 1

15:00-15:55

Powerjóga

Hana Vildomcová

Velký sál

16:25-17:25

Bosu

Tereza Pokorná

Sál 2

17:30-18:25

Bodycombat

Eliška Bartková

Velký sál

18:30-19:30

Powerjóga

Tamara Vaňousová

Sál 1

19:30-20:25

 

Cxworx

Kateřina Goldová

Sál 2

7:35-8:05

TABATA

Lucie Formánková

Velký sál

12:15-13:10

Zumba

Martina Bruzlová

Velký sál

15:30-16:25

Bodystyling

Tereza Pokorná

Sál 1

16:25-17:20

Powerjóga

Hana Vildomcová

Sál 1

17:30-18:25

Powerjóga

Tamara Vaňousová

Sál 1

18:30-19:25

TABATA

Sabina Kuldová

Sál 2

19:35-20:30

 

CXWORX + BODYBALANCE

Zuzana Dvořáková

Sál 2

18:30-19:30

BODYJAM

Zuzana Dvořáková

Velký sál

19:30-20:30

Út

Brace IT!

Powerjóga

Jumping

Bosu

Cxworx

Powerjóga

Cxworx

Brace IT!

TABATA

TABATA

Burn IT!

Burn IT!

TABATA

LUNCH JÓGA

Build IT!

TABATA

Build IT!

Powerjóga

Build IT!

Powerjóga

Jumping

Cxworx

Bosu

Bodypump

Powerjóga

Cxworx

Jumping

Powerjóga

TABATA

Bodycombat

Bodypump

Powerjóga

Bodystyling

Powerjóga

Build IT!

beFIT Dance

CXWORX + BODYBALANCE

Út

Brace IT!

Tereza Pokorná

Přízemí

6:15-7:10

Jumping

Michaela Macková

Přízemí

7:15-8:10

Powerjóga

Barbora Kazimírová

Sál 1

8:00-9:00

TABATA

Sabina Kuldová

Velký sál

9:20-10:15

Burn IT!

Lucie Formánková

Přízemí

10:15-11:05

TABATA

Lucie Formánková

Velký sál

11:15-12:10

LUNCH JÓGA

Hana Vildomcová

Sál 1

12:00-12:55

Build IT!

Rebeka Šilhanová

Přízemí

13:00-13:55

Powerjóga

Kateřina Sochová

Sál 1

14:00-14:55

Powerjóga

Kateřina Sochová

Sál 1

15:00-15:55

Bosu

Michaela Kotková

Sál 1

16:25-17:20

Jumping

Markéta Zelendová

Přízemí

17:20-18:20

Bodycombat

Eliška Bartková

Sál 2

18:30-19:30

Powerjóga

Dominika Veselá

Sál 1

19:30-20:25

 

Powerjóga

Barbora Kazimírová

Sál 1

6:30-7:25

Bosu

Tereza Pokorná

Velký sál

7:20-8:15

Cxworx

Markéta Zelendová

Sál 2

8:05-8:35

Burn IT!

Lucie Formánková

Přízemí

9:15-10:10

Build IT!

Rebeka Šilhanová

Přízemí

12:00-12:55

Build IT!

Rebeka Šilhanová

Přízemí

14:00-14:55

Jumping

Janka Gáťová

Přízemí

15:05-16:05

Bodypump

Nicole Šulcová

Přízemí

16:10-17:15

Powerjóga

Markéta Swatzinová

Velký sál

17:30-18:25

Bodypump

Leona Chlubná

Z: Tereza Lepková

Přízemí

18:25-19:30

Build IT!

Ivana Reicheltová

Přízemí

19:35-20:35

 

Cxworx

Markéta Zelendová

Sál 2

7:30-8:00

Brace IT!

Tereza Pokorná

Přízemí

8:15-9:10

TABATA

Lucie Formánková

Přízemí

12:15-13:10

Cxworx

Kateřina Goldová

Sál 2

15:50-16:20

Powerjóga

Markéta Swatzinová

Velký sál

16:25-17:20

TABATA

Michaela Kotková

Sál 1

17:30-18:25

Powerjóga

Dominika Veselá

Sál 1

18:30-19:25

beFIT Dance

Vendula Gottvaldová

Velký sál

19:35-20:30

 

TABATA

Sabina Kuldová

Velký sál

8:20-9:15

Cxworx

Kateřina Goldová

Sál 2

16:25-17:25

Bodystyling

Michaela Kotková

Velký sál

18:35-19:30

CXWORX + BODYBALANCE

Eliška Bartková

Sál 2

19:35-20:35

St

BodyPump 45'

Denisa Olečková

Přízemí

6:15-7:05

Cxworx

Kateřina Goldová

Sál 2

7:00-7:30

Powerjóga

Dominika Veselá

Sál 1

8:30-9:25

TABATA

Lucie Formánková

Velký sál

9:15-10:10

Build IT!

Lucie Formánková

Přízemí

10:15-11:05

Build IT!

Lucie Formánková

Přízemí

11:10-12:00

LUNCH JÓGA

Kateřina Sochová

Sál 1

12:00-12:55

Brace IT!

Ivana Reicheltová

Přízemí

13:00-13:55

Brace IT!

Ivana Reicheltová

Přízemí

14:00-14:55

Bodypump

Leona Chlubná

Přízemí

15:05-16:10

Jumping

Dominika Novottová

Přízemí

16:15-17:15

Bodypump

Nicole Šulcová

Přízemí

17:20-18:25

Jumping

Janka Gáťová

Přízemí

18:30-19:30

Brace IT!

Ivana Reicheltová

Přízemí

19:35-20:35

 

Powerjóga

Alžběta Komrsková

Přízemí

6:30-7:25

Burn IT!

Michaela Kotková

Přízemí

7:15-8:10

TABATA

Michaela Kotková

Velký sál

8:15-9:10

Burn IT!

Michaela Kotková

Přízemí

9:15-10:10

Brace IT!

Ivana Reicheltová

Přízemí

12:00-12:55

Bodystyling

Sabina Kuldová

Velký sál

13:15-14:10

TABATA

Sabina Kuldová

Velký sál

14:15-15:10

TABATA

Sabina Kuldová

Velký sál

15:15-16:10

Powerjóga

Barbora Kazimírová

Sál 2

16:30-17:25

Bosu

Tereza Pokorná

Sál 1

17:30-18:25

Powerjóga

Markéta Swatzinová

Sál 1

18:30-19:25

TABATA

Sabina Kuldová

Velký sál

19:35-20:30

 

Powerjóga

Dominika Veselá

Sál 1

7:30-8:25

Jumping

Markéta Zelendová

Přízemí

8:15-9:10

Powerjóga

Barbora Kazimírová

Sál 2

15:30-16:25

beFIT Dance

Vendula Gottvaldová

Velký sál

16:30-17:25

Bodyattack

Silvie Radiměřská

Sál 2

17:35-19:30

CXWORX + BODYBALANCE

Silvie Radiměřská

Sál 2

18:35-19:35

 

Bodystyling

Tereza Pokorná

Sál 1

16:30-17:25

Powerjóga

Markéta Swatzinová

Velký sál

17:30-18:25

Bodycombat

Barbora Michajlova

Velký sál

18:30-19:30

Čt

Build IT!

Powerjóga

BodyPump 45'

Bosu

Cxworx

Powerjóga

Cxworx

Jumping

Burn IT!

Burn IT!

TABATA

TABATA

LUNCH JÓGA

Brace IT!

Brace IT!

Bosu

Brace IT!

Powerjóga

TABATA

Jumping

TABATA

Powerjóga

Cxworx

Bodypump

Bodyattack

Powerjóga

Bodystyling

Jumping

Grit Cardio

Bosu

Powerjóga

Cxworx

Bodypump

Powerjóga

Bodycombat

beFIT Dance

Build IT!

CXWORX + BODYBALANCE

Čt

Build IT!

Ivana Reicheltová

Přízemí

6:15-7:10

BodyPump 45'

Tereza Sedláčková

Přízemí

7:15-8:10

Powerjóga

Tamara Vaňousová

Sál 1

8:00-8:55

Burn IT!

Lucie Formánková

Přízemí

9:15-10:10

Burn IT!

Lucie Formánková

Přízemí

10:15-11:10

TABATA

Lucie Formánková

Přízemí

11:15-12:10

TABATA

Lucie Formánková

Přízemí

12:15-13:10

Brace IT!

Rebeka Šilhanová

Přízemí

13:00-13:55

Brace IT!

Rebeka Šilhanová

Přízemí

14:00-14:55

Jumping

Dominika Novottová

Přízemí

15:00-16:00

Bodypump

Veronika Šujanová

Přízemí

16:10-17:15

Jumping

Klára Čuhelová

Přízemí

17:20-18:20

Cxworx

Kristina Kráľovská

Sál 2

18:00-18:30

Build IT!

Vendula Gottvaldová

Přízemí

19:35-20:30

 

Powerjóga

Monika Lazoríková

Sál 1

6:30-7:25

Bosu

Tereza Pokorná

Velký sál

7:20-8:15

Cxworx

Kristina Kráľovská

Sál 2

8:05-8:35

LUNCH JÓGA

Hana Vildomcová

Sál 1

12:00-12:55

Bosu

Sabina Kuldová

Velký sál

13:15-14:10

Powerjóga

Kateřina Sochová

Sál 1

14:00-14:55

TABATA

Sabina Kuldová

Velký sál

15:15-16:10

Bodyattack

Kateřina Goldová

Sál 2

16:25-17:20

Grit Cardio

Veronika Šujanová

Sál 2

17:25-17:55

Bodypump

Tereza Lepková

Z: Leona Chlubná

Přízemí

18:25-19:30

CXWORX + BODYBALANCE

Silvie Radiměřská

Velký sál

19:30-20:30

 

Cxworx

Kristina Kráľovská

Sál 2

7:30-8:00

Jumping

Kristina Oslejová

Z: Janka Gáťová

Přízemí

8:15-9:10

Brace IT!

Rebeka Šilhanová

Přízemí

12:00-12:55

TABATA

Sabina Kuldová

Velký sál

14:15-15:10

Powerjóga

Kateřina Sochová

Sál 1

15:00-15:55

Powerjóga

Alžběta Komrsková

Velký sál

16:30-17:25

Bosu

Vendula Gottvaldová

Sál 1

17:30-18:25

Powerjóga

Dominika Veselá

Velký sál

18:30-19:25

 

Cxworx

Kateřina Goldová

Sál 2

15:50-16:20

Bodystyling

Dominika Veselá

Sál 1

16:30-17:25

Powerjóga

Dominika Veselá

Velký sál

17:30-18:25

Bodycombat

Kristina Kráľovská

Sál 2

18:35-19:35

 

beFIT Dance

Vendula Gottvaldová

Sál 1

18:30-19:25

BodyPump 45'

Powerjóga

Brace IT!

Cxworx

Powerjóga

Cxworx

Jumping

TABATA

Brace IT!

Brace IT!

Brace IT!

LUNCH JÓGA

TABATA

Build IT!

TABATA

Build IT!

TABATA

Build IT!

Cxworx

Bodycombat

Powerjóga

Bosu

Bodypump

TABATA

BODY STEP

Zumba

Jumping

BodyPump 45'

Denisa Olečková

Přízemí

6:15-7:10

Brace IT!

Michaela Kotková

Přízemí

7:15-8:10

Cxworx

Barbora Michajlova

Sál 2

8:05-8:35

Brace IT!

Barbora Michajlova

Přízemí

9:15-10:10

Brace IT!

Barbora Michajlova

Přízemí

10:15-11:05

Brace IT!

Barbora Michajlova

Přízemí

11:10-12:00

TABATA

Lucie Formánková

Přízemí

12:00-12:55

TABATA

Lucie Formánková

Přízemí

13:00-13:55

TABATA

Lucie Formánková

Přízemí

14:00-14:50

Bodycombat

Kristina Kráľovská

Sál 2

15:30-16:30

TABATA

Sabina Kuldová

Sál 1

16:30-17:25

Jumping

Alžběta Klimešová

Přízemí

17:00-18:00

 

Powerjóga

Dominika Veselá

Sál 1

6:30-7:25

Cxworx

Barbora Michajlova

Sál 2

7:30-8:00

Jumping

Janka Gáťová

Přízemí

8:15-9:10

LUNCH JÓGA

Hana Vildomcová

Sál 1

11:30-12:25

Build IT!

Lenka Novosadová

Přízemí

12:05-13:00

Build IT!

Lenka Novosadová

Přízemí

13:05-14:00

Build IT!

Lenka Novosadová

Přízemí

14:05-15:00

Powerjóga

Markéta Swatzinová

Z: Tamara Vaňousová

Velký sál

15:30-16:25

BODY STEP

Lucie Langerová

Přízemí

16:10-16:55

 

Powerjóga

Dominika Veselá

Sál 1

7:30-8:25

TABATA

Michaela Kotková

Velký sál

8:20-9:15

Cxworx

Kristina Kráľovská

Sál 2

14:55-15:25

Bosu

Sabina Kuldová

Sál 1

15:30-16:25

Zumba

Martina Bruzlová

Velký sál

16:35-17:30

 

Bodypump

Lucie Langerová

Přízemí

15:05-16:05

So

Burn IT!

Bodypump

Bodycombat

Jumping

So

Burn IT!

Barbora Michajlova

Přízemí

8:00-8:55

Bodypump

Veronika Šujanová

Přízemí

9:00-10:00

Jumping

Janka Gáťová

Přízemí

10:05-11:05

 

Bodycombat

Barbora Michajlova

Velký sál

9:05-10:05

Ne

Jumping

Brace IT!

Jumping

Bosu

Powerjóga

Bodyattack

Bodystyling

Bodypump

Powerjóga

CXWORX + BODYBALANCE

Jumping

Ne

Jumping

Pavla Fryštáková

Přízemí

10:00-11:00

Brace IT!

Tereza Pokorná

Přízemí

16:15-17:10

Jumping

Klára Čuhelová

Přízemí

17:15-18:15

Bodystyling

Tereza Pokorná

Sál 1

18:30-19:25

Jumping

Alžběta Klimešová

Přízemí

19:30-20:30

 

Bosu

Tereza Pokorná

Sál 1

17:30-18:25

Bodypump

Veronika Šujanová

Přízemí

18:20-19:25

 

Powerjóga

Markéta Swatzinová

Z: Tamara Vaňousová

Velký sál

17:25-18:25

Powerjóga

Markéta Swatzinová

Z: Tamara Vaňousová

Velký sál

18:30-19:30