Vánoční zdvojení vstupů zdarma – platí do 23.12.vč

Při zakoupení jakékoliv  permanentky ve výši 10 – 50 vstupů počet vstupů zdarma ZDVOJNÁSOBÍME a připíšeme je na účet osoby, kterou nám řekneš :). Akce platí jak na studentské, tak klasické nestudentské permanentky.

To stejné platí i u členství na 1 – 3 měsíce na ranní a brzké odpolední lekce, studentské i nestudentské. 

Stačí nám napsat na email viz níže

Jak akci využít? 

1)Napíšeš nám na jeden z emailů – brnobefit@gmail.com, info@befitbrno.cz

2) Zmíníš o jakou permanentku nebo členství na xyz vstupů máš zájem,

3) Podelíš se o o jméno kamarádky, případně kamarádek, kterým nahrajeme zdarma vstupy.

My následně pošleme všechny důležité pokyny k platbě a aktivaci.

Platnost nastavíme libovolně v budoucnu.

Jak celá akce funguje?

Několik modelových příkladů:

1)Klientka 1 si zakoupí permanentku na 30 vstupů v základní ceně 4500,-. Sdělí nám jméno klientky 2, na jejíž účet nahrajeme zcela zdarma 30 vstupů.

Dohromady obě klientky získaly 60 vstupů v ceně 4500kč s platností 7 měsíců. Jeden vstup cvičení tak vychází na 65kč

2)Klientka 3 si zakoupí permanentku na 40 vstupů v základní ceně 5600kč. Sdělí nám jména klientek 4 a 5, na jejichž účet převedeme 10 vstupů,poté nám sdělí jméno klientky 6, na jejíž účet převedeme 20 vstupů. 

Dohromady všechny 4 klientky získaly 80 vstupů v ceně 5600kč s platností 9 měsíců. Jeden vstup cvičení tak vychází na 70kč.

3)Klientka 7 si zakoupí členství na 3 měsíce na ranní a brzké odpolední lekce. Sdělí nám jméno klientky 8, na jejíž účet převedeme 1 měsíc členství a poté nám sdělí jméno klientky 9, na jejíž účet převedeme zbývající 2 měsíce členství. Dohromady 3 klientky čerpají 6 měsíců členství(3,2 a 1 měsíc).

Velkou výhodou této akce je, že je možné vstupy(měsíce) zdarma rozdělit dle výše uvedených kritérií. Zakoupíte si více vstupů pro sebe, protože chcete chodit častěji a pro kamarádky, které chtěji chodit o něco méně, vstupy rozdělíte :).

Permanentky budete mít nahrané na svých účtech, není tedy nutné chodit společně na jednotlivé lekce.

Co nefunguje:

Vstupy zdarma není možné nabít na vlastní účet. Koupí 30 vstupové permanentky nezískáte automaticky 30 vstupů zdarma na svůj účet, ale 30 vstupů nahrajeme na účet Vaší kamarády/kamarádek.

Tyto permanentky ani členství se nedají koupit přes platební bránu gopay.