Rozvíjej se s námi!

Nejsme jen další obyčejné fitko pro ženy. Jsme prostor, kde na sobě můžeš pracovat po všech stránkách. U nás pomáháme tvořit ženy, které dobře vypadají, hodně toho ví a lidé je obdivují a následují. Vytváříme „IT girls“. Zacvič si na některé z našich unikátních lekcí a makej na svém těle. Nauč se něco nového na našich workshopech a posuň dál své schopnosti. Poznej další zajímavé ženy a inspiruj (se). To vše v moderních prostorech přímo v centru Brna.

TAK NA CO JEŠTĚ ČEKÁŠ?

Pohyb

Makej na svém těle a měj břišáky jako z kamene. Vyber si jednu z našich 200 lekcí a užij si pořádnou dávku pohybu s našimi skvělými lektorkami. Navíc jsme jediné fitko v Brně, které cvičí program Les Milles, díky kterému tvé tělo bude vymakanější než jiným cvičením.

Buď ve formě

Networking

U nás nenajdeš jen krásné sály, kde si můžeš zacvičit nebo se něco dozvědět. Prostory u recepce můžeš využít k posezení, pracuj na našich počítačích a setkávej se při tom s dalšími ženami, se kterými můžeš debatovat naprosto o všem.

Inspiruj (se)

Vzdělávání

Věříme, že k úspěšnému životu je potřeba ještě něco vice, než jen dobře vypadat. Proto se na našich workshopech dozvíš spoustu věcí, které ti pomůžou ve tvém dalším osobnostním nebo profesním rozvoji.

Buď vzdělaná

Cestování

Jsme tým. Nejen ten lektorský, ale naší parťačkou je každá z vás. A abychom naše vztahy utužovali dlouhodobě a všichni si naše aktivity užívaly s úsměvem a dobrou náladou, jezdíme společně na pravidelné výjezdy.

Jeď s námi

Novinky

BEFIT NA INSTAGRAMU

be fit Brno

#beFITbrno

Dámské fitness studio