Přijmeme lektorky skupinových cvičení

Do beFITu přijmeme nové sportovní nadšenykně(lektorky skupinových cvičení).

Do našeho fitness studia přijmeme nové nadšence do pohybových aktivit, zdravého životního stylu aneb hledáme nové lektorky a trenérky

Rosteme, rozšiřujeme cvičení, zázemí a prostory a chceme nové tváře do našeho dámského kolektivu

Koho hledáme?

Hledáme HLAVNĚ sportovní nadšenkyně, které sportu propadly a chtějí svou energii přenášet na své budoucí klientky a kolegyně.

Stále přemýšlíš nad módnimi, stravovacími nebo sportovními blogy, sociální sítě už ti přerůstají přes hlavu a říkáš si, že už i ty by ses mohla začít podílet na pozitivní změně velkého množství žen? Pojď do toho s námi..

Pokud jsi nezkušená(a nám to naopak vůbec nevadi), tak z tebe uděláme hvězdu cvičebních sálů, skvělou rétorku, která bude bavit, motivovat a vést své klientky a také bude vždy odcházet s pocitem po skvělě odvedené práci. Navíc poznáš spoustu lidí :).

Zajímají tě posilovací a kondiční cvičení? Budeš s našimi klientkami dosahovat skvělých výsledků na lekcích BodyPumpCX Worx nebo GRIT.

A co třeba kardio cvičení, atletické a vytrvalostní tréninky sloužící za účelem zvýšení fyzické kondice jako BodyAttackBodyCombat nebo Jumping?

Chceš se dostat do znalostí časově a hlavně znalostí náročnějších cvičení jako Powerjóga nebo Pilates? Vyzkoušet si skvělé akademie od Vaška Krejčíka nebo

IQPohyb Dana Müllera?

To vše my umíme...

Koho beFIT chce?

Miluješ pohyb, sedět celý den na zadku tě nebaví a ráda konečně využiješ naplno svůj potenciál?

Že zatím nemáš zkušenost s prací na pozici instruktorky a trenérky, nám nevadí. Zajímá nás tvůj předpoklad pro danou práci.

Veškeré náklady na tvé vzdělání a cvičební programy hradí v případě uzavření spolupráce naše společnost beFIT.

Jaké mohou být pro práci u nás tvé plusové body?

Pro práci v beFIT můžeš mít vynikající předpoklady i díky tomu, že jsi např. od mala dělala sportovní aerobik, gymnastiku, tancovala nebo vedla lekce v taneční skupině, chodila na taneční konzervatoř, popř. dělala nějaký druh sportu(atletiku, basketbal, volejbal apod.) nebo studuješ poslední ročník sportovního gymnázia, popř. ho máš už hotový a teď nevíš úplně nevíš čemu se věnovat. Zajímají nas samozřejmě také studenti a absolventi FSPS.

A co třeba box nebo thajbox? Makáme na lekcích BodyCombatu a pokud máš letité zkušenosti z těchto sportů, tak budeš tou pravou pro nás

Všechny tyto aktivity znamenají plus pro práci u nás.

Zajímá nás také zda se zajímáš o zdravé stravování, postuješ na Instagram své lahodně vypadající pokrmy, snažíš se co nejvíce sportovat a prostě chceš změnit nejen sama sebe, ale hlavně ostatní. 

Co požadujeme

Ze začátku alespoň pár hodin volného času týdně pro práci u nás

Proaktivní přístup

Profesionální a příjemné vystupování, spolehlivost.

Touhu se rozvíjet v oblasti fitness a oblastech sociálního života

Co nabízíme

Kompletní vzdělání, zajištění všech potřebných školení, které ti zůstanou do konce života a budou tvořit tvou velkou životní zkušenost

Velmi zajímavé finanční ohodnocení

Práci v mladém, příjemném a stále se rozšiřujícím kolektivu skvělých žen a krásného prostředí

Pracovní dobu ti ušijeme na míru dle tvého školního rozvrhu, popř.práce(např 1-2 hodiny práce po konci tvého školního dne).

V případě oboustranné spokojenosti dlouhodobou spolupráci

Profesní rozvoj a rozšíření fitness vzdělání.

Vzhledem k tomu, že zaměstnáváme převážně mladé studentky, tak chápeme i různé dovolené a odjezdy v průběhu :)

Budeme se snažit zapracovat na tvých jazykových schopnostech ve spolupráci s jazykovými agenturami, aby se pro tebe mluva v cizím jazyce stala příjemnou záležitostí.

Pokud bys nechtěla být jen instruktorkou, můžeme ti nabídnout možnost podílet na výuce našich firemních klientů,  účast na tvorbě výživových postupů(po předchozím zajištěním kurzu výživy), komunikovat s klientkami na recepci, účastnit se letních příměstských táborů a pracovat s dětmi nebo se účastnit letních dovolených u moře. To vše jsme schopni do tvé nové práce zahrnout.

Co díky práci u nás získáš do života?

Vzhledem k tomu, že nás každý den navštěvuje spousta studentek a žen různých věkových kategoriíí z různých univerzit a fakult, popř. spousty pracovních pozic a oborů, tak se dostaneš do kontaktu s tolika lidmi, že některé z nich se stanou brzy tvými kamarádkami. To stejné platí i o tvých budoucích kolegyních, které tvoří super kolektiv a se kterými tě bude práce bavit.

Dále se na lekcích naučíš skvěle komunikovat, rétorické projevy před několika desítkami lidí pro tebe budou brzy hračkou. 

Jak jsme už psali, budeme pracovat na tvém osobním růstu a jazykové výbavě. K tomu všemu budeš dělat práci, která tě baví a ještě si vyděláš hezké peníze.

Proč hledáme také nezkušené slečny a dámy?

V beFIT je náš tým z 80% tvořen lidmi, kteří neměli s podobnou prací předchozí zkušenosti. Přišly k nám v mladém věku, bez zkušeností, my jsme všem pokryli a zajistili školení a vzdělání a poskytli práci za zajímavé finančí ohodnocení a osobní růst. Otevírají se nám tímto obrovské možnosti pro práci s mladými lidmi a jejich potenciálem. Takže i když nesplňuješ některé podmínky, určitě se nestyď nám napsat, rádi tě uvidíme :).

Raději pracujeme s lidmi, kteří ještě v podobné oblasti nemají zkušenosti a my je rádi vše naučíme. I když nebydlíš trvale v Brně, i to nám nevadí. Náš pracovní tým je téměř mimobrněnský.

Hlavní odkazy na programy Les Mills na Youtube:

https://www.youtube.com/user/lesmillsgroupfitness/videos

Ukázka jednoho z hlavních programů BodyPump:https://www.youtube.com/watch?v=4hcyeCmno5E

Jeden z velmi populárních programů 

Spolupráce by byla zahájena během října 2017 

Životopisy, popř. emaily s motivačním textem vč. fotky(pokud možno při nějaké sportovní aktivitě) zasílejte na naši emailovou adresu prace@befitbrno.cz. 

Na všechny skvělé a energické budoucí instruktorky a trenérky se moc těšíme

BEFIT NA INSTAGRAMU

be fit Brno

#beFITbrno

Dámské fitness studio