O beFIT

Pomáháme tvořit krásné a úspěšné ženy

Jsme místem, kde se střetává touha a snaha všech žen a dívek být lepší. Po všech stránkách. Můžeš tak u nás pracovat nejen na svém vzhledu, ale také na svých dovednostech. Chceme totiž ženy a dívky podporovat, aby dosáhly svých snů, aby na sebe byly hrdé a aby inspirovaly a motivovaly také své okolí. Našim cílem je pomáhat vytvářet krásné a úspěšné ženy, ke kterým ostatní vzhlíží a obdivují je. Po všech stránkách.

Máme v tom jasno už od začátku

Od samotných počátků našich aktivit chceme být unikátním prostorem. Už naše první krůčky tak byly spojeny s cílením na ženské fitness centrum. V průběhu doby jsme vždy pracovali na nových a jedinečných službách, se kterými jsme byly a dodnes jsme jediní v Brně. Pouze u nás tak můžete cvičit například kompletní program Les Mills. A díky tomu jsme dnes také více než obyčejným fitkem spíše ženským sociálním klubem, kde si naše klientky najdou celou řadu aktivit a mohou na sobě pracovat po všech stránkách.

Staň se vzorem – buď it girl

Milujeme lidi, kteří dokáží být pro jiné vzorem a inspirovat. Baví nás princip IT girl – tedy dívek, které skvěle vypadají, navíc hodně umí, ví, mnoho toho dokáží a jejich okolí je obdivuje a následuje. Tento pojem přichází z USA a my jej jako první přinášíme také do Brna. Máme kolem sebe již několik IT girls, například naše instruktorky do této škatulky přesně zapadají. Chceme jich ale víc, chceme vychovávat další. Tak se k nám připoj a staň se také IT girl.

#skvělývzhled   #vědomosti   #inspirace   #trendy

Pohyb

Makej na svém těle a měj břišáky jako z kamene. Vyber si jednu z našich 200 lekcí a užij si pořádnou dávku pohybu s našimi skvělými lektorkami. Navíc jsme jediné fitko v Brně, které cvičí program Les Milles, díky kterému tvé tělo bude vymakanější než jiným cvičením.

Buď ve formě

Networking

U nás nenajdeš jen krásné sály, kde si můžeš zacvičit nebo se něco dozvědět. Prostory u recepce můžeš využít k posezení, pracuj na našich počítačích a setkávej se při tom s dalšími ženami, se kterými můžeš debatovat naprosto o všem.

Inspiruj (se)

Vzdělávání

Věříme, že k úspěšnému životu je potřeba ještě něco vice, než jen dobře vypadat. Proto se na našich workshopech dozvíš spoustu věcí, které ti pomůžou ve tvém dalším osobnostním nebo profesním rozvoji.

Buď vzdělaná

Cestování

Jsme tým. Nejen ten lektorský, ale naší parťačkou je každá z vás. A abychom naše vztahy utužovali dlouhodobě a všichni si naše aktivity užívaly s úsměvem a dobrou náladou, jezdíme společně na pravidelné výjezdy.

Jeď s námi

BEFIT NA INSTAGRAMU

be fit Brno

#beFITbrno

Dámské fitness studio