CORE + BODYATTACK

CXWORX™ + BODYATTACK™ je jedinečnou kombinací spojení efektivního posilování s kondičním tréninkem.

Co je LESMILLS CORE™?

CORE™ je efektivní lekce zaměřená na vytvarování a zesílení svalů břicha, hýždí a zad. Čím silnější máš střed těla, tím lépe se ti budou provádět všechny cviky. Původní název je CX WORX, pod kterým tento program možná znáte.

Co je BODYATTACK?

BODYATTACK™ je vysoce energetická skupinová lekce. Kombinuje atletické prvky – běh, výpady, výskoky se silovými cviky – kliky a dřepy. Kondiční trénink je zaměřený na budování síly a vytrvalosti.

Čeho dosáhnu cvičením CORE™ + BODYATTACK?

Posílíš celý střed těla, hýždě a záda. Spálíš kalorie a vybuduješ si vytrénovanější postavu za krátkou chvíli.

Co potřebuji na lekci CORE™ + BODYATTACK?

Sportovní oblečení, pevnou sálovou obuv, láhev s vodou a ručník. Při lekci CORE™ se využívají gumové pásy a závaží, které dostaneš v klubu.

Jak BodyAttack a Core probíhají a jak si ho můžu vyzkoušet? Co třeba nejprve ONLINE?

Na naší sesterské online platformě FITNESEE si můžeš vyzkoušet ve formě videa cvičení BodyAttacku, Core dalších Les Mills lekcí. Jedná se o originální Les Mills produkci, videa jsou v angličtině.

Videa jsou ve formátu 30, 45 a 55 minut.

Jedinou nevýhodou videa je, že zde nanajdeš originální hudbu z lekcí, protože v online světě, narozdíl od lekcí ve fitku, nemáme licence na využívání originální hudby, říká se tomu tzw roalty free music. O to větší důvod, proč si zajít na lekci k nám do fitka!

Originální playlist nalezneš vždy na Youtube. Les Mills si písničky ještě různě remixuje, aby pasovaly ke každé choreografii 🙂

Stačí vždy zadat „Název programu, konkrétní číslo a tracklist“ ,např BodyAttackt114 tracklist

Číslování: Les Mills vzniklo před x desitkámi let.

Každé čtvrtletí vychází 1 nová choreografie, aktuálně se vyučuje ve fitkách Bodyattack 114, když si to vydělíš 4, zjistíš, kdy BodyAttack spatřil světlo světa. Core je aktuálně 44.

Pokud hledáš náročnou, ale skvělou kardio lekci a k tomu skvělý posilování na střed těla a problémové partie, určitě neváhej!

Pokud se chceš nejprve podívat na cvičení online, jdi na www.fitnesee.com > registruj se, prvních 7 dnů máš zdarma, nikde nezadáváš platební kartu a můžeš se inspirovat tím, co si u nás v beFIT zacvičíš.

Nenech se odradit náročností tohoto skvělého programu a pojď s námi do toho!

Rezervace