Cvič s námi online

8. 9. 2020
Nestíháš chodit na lekce ? Bojíš se koronavirové epidemie a raději zůstáváš doma?
Vytvořili jsme pro tebe ideální příležitost, jak stále zůstat v kondici – vytvořili jsme FITNESEE
 
Cvičíš online s lidmi, které znáš, na které jsi zvyklá. Znáš jejich hlas, vizuální podobu, cviky, které lektorky používají. Když ti vyhovují, tak když ti prostě čas nevyjde, zůstaneš déle v práci,budeš odjetá na dovolenou, tak si jednoduše zacvičíš dle videí 🙂
 
 
Vlastní obsah
V dnešní době, hlavně na youtube, existuje velké množství kanálů, spousta známých celebrit předtáčí různá videa.
Nicméně, všechna jsou až příliš dokonalá, až příliš umělá. Nevidíš ani kapku potu, říkáš jsi „jsou tak dobří, že se u toho nezpotili a já jsem naopak tak slabá a nešikovná, že jsem mokrá od hlavy až k patě?“.
Všechny videa jsou až moc sestříhaná. 
 
My natáčíme reálná, autentická videa, ve vysoké kvalitě, s minimem střihu. Právě proto, abychom vám byli blíž, abyste viděly, že i lektoři a třenéři jsou jen lidé, kteří se potí, občas se spletou a cvičení je na nich během tréninku vidět. 
První várku videí máme nahranou, další videa budeme postupně doplňovat v pravidelných intervalech, abyste věděly, že se předplatné vyplatí 🙂
 
 
Obsah máme uzamčený, pokud se začneš dívat na nějaké video, po 30 sekundách tě to automaticky přesměruje na nutnost přihlášení/registrace.
Na stránkách klikneš na Registraci, vyplníš jednoduše email a heslo(pokud máš iPhone, případně jiné Apple zařízení, můžeš se přihlásit přes Apple ID).
V této fázi žádnou platební kartu nezadáváš.
Při registraci máš první 2 týdny zdarma, po 14 dnech se rozhodneš zda budeš chtít pokračovat. Při registraci nezadáváš číslo karty.
 
CENÍK
Pokud budeš chtít po zkušebních 14 dnech pokračovat, zakoupíš si jedno z předplatných.
Měsíční předplatné na neomezený obsah je 199kč. Funguje na bázi opakovaných plateb, nicméně kdykoliv můžeš předplatné zrušit a odečte se ti pouze stávající měsíc.
Pokud máš zájem o roční předplatné, při jednorázové platbě je to 1980kč.
 
 
 
Pokud máš zájem někomu FITNESEE věnovat, můžeš vybírat z půlročního/ročního předplatného 🙂
 
 
 
Co chystáme?
 
V následujících týdnech se můžeš těšit na:
 
živá vysílání vč. pravidelné ho streamování vč.LesMills a Jumpingu)
cvičební plány 
nová videa
 
  
Věříme, že platforma je naprosto průlomová, obsahově i cenově skvěle nastavená a nabídne vám to alternativu si zacvičit, když se do fitka nedostanete, příp. jste nás dřívě navštěvovaly a už nás máte příliš daleko od bydliště/práce. 
Nabídne ti také lektory, na které jsi byla zvyklá a už u nás třeba nepracují.
 
Děkujeme a budeme se těšit!