Od 11.5.bez roušek + rozšiřujeme kapacitu lekcí

10. 5. 2020

Milé klientky,

od pondělí 11.5.došlo k podstatnému uvolnění našeho provozu(cvičíme bez roušek, uvolnili jsme kapacity sálů), od 25.května už budou moct klientky využívat šatny a sprchy,co to znamená v praxi?

1)U skupinových lekcí již není nutné dodržovat kapacitu lekce 8 klientek + instruktor.

2)Cvičení může v sálech probíhat bez roušky, nicméně ve společných prostorech jako je recepce nebo chodba je nutné mít roušku. Při příchodu do sálu si roušku tedy můžete sundat.

3)Stále je nutné dodržovat 2 metry rozestup, z tohoto důvodu jsme v každém sále páskami vyznačili místa, na která si položíte pomůcku. V 2.patře jsou vyčleněné „mřížky“, na které si položíte vždy podložku, příp. se v tomto místě budete zdržovat u cvičební aktivity. V přízemí jsou nalepené 2 čtverečky, na které položíte step od BodyPumpu, příp.nožičky od trampolíny.

4)Stále zůstává. nutná dezinfekce všech pomůcek po cvičení, dezinfekce rukou při příchodu a odchodu z fitka. Nutné mít na lekci vlastní ručník.

5)Šatny ani sprchy je možné využívat  od 25.května vč

6)Poprosíme, abyste dodržovaly všechny pokyny instruktorek a také stále chodily na lekce pár minut před jejich zahájením.

7)Většina lekcí budete stále probíhat v kratších časech(45 – 55 minut)

Moc se na vás všechny už těšíme, měsíc a půl být komplet uzavřeni, poslední 2 týdny ve velmi omezeném provozu a nyní konečně to můžeme rozjet 🙂

Těšíme se na lekcích

váš beFIT