Happy hours pro studentky

25. 10. 2019 | cvičení

HAPPY HOURS pro studentky 

Všechny lekce pondělí – pátek 6.15 – 16.30(nejzazší konec lekce) jsou pro studentky za částku 120kč. Všechny lekce jsou v tomto období v rez.systému označené písmenkem S. V klientském účtu je nutné mit aktivované studentské zvýhodnění(stačí zaslat potvrzení o studiu a ISIC na email student@befitbrno.cz), my Vám vše nastavíme na celý semestr a poté můžete čerpat tyto studentské zvýhodnění.

Na lekce můžete chodit i bez rezervace, jen doporučujeme vždy zkontrolovat obsazenost(zda není lekce plná), příp. zda se nezrušila.

Můžete v tomto časovém rozmezí navštěvovat ve velkém zastoupení lekce kruhových tréninků(BurnIt, BraceIt a BuildIT), BodyPump, Jumping, Powerjóga, Bosu, BodyStyling, Zumbu nebo Tabatu. 

Ještě jsi u nás nebyla? Potřebujeme tvou registraci 

Aby jsi u nás mohla navštěvovat lekce, je nutné mít u nás vytvořený účet.

Stačí postupovat podle níže uvedeného odkazu „Jdu poprvé“ – vyplníš své přihlašovací údaje a poté potvrdíš email, který ti od nás přijde(pozor, může spadnout do spamu). Po aktivaci se jednoduše přihlásíš. 

Jak se poté rezervovat?

Aby ses mohla objednat, na tvém klientském účtu musíš mít nějaký kredit, permanetku, členství nebo multisport.

Na lekce v období HAPPY HOURS se vztahuje studentská sleva 120kč, takže buď si dobiješ kredit online přes platební bránu Gopay, případně zaplatíš u nás na místě. 

Obsazenost lekcí sleduješ v rezervačním systému – https://rezervace.befitbrno.cz 

Systém je jednoduchý, když je u lekce 25/25, 20/20, znamená to, že nikdo není objednaný. Pokud vidíš 0/25(plná lekce), nebo 10/15, znamená to, že je 15 obsazených míst.

Těšíme se na tebe!!!

Jdu poprvé