Nový koncept členství

9. 9. 2022 | ze života beFit

Čtení tohoto článku vám zabere pár minut, pokud je máte, tak nám je věnujte 🙂

Prolog – jdeme zdražení naproti

Covid (nejen) a poté válka na Ukrajině s námi brutálně zahýbali. Když vám vláda zavře nebo omezí podnikání, tak najednou máte zbytečně velké prostory, které nepotřebujete, drahé nájmy, který vám nikdo neodpustí a nefunkční firmu, se kterou nevíte co dělat. Kdo nezažil, nedokáže pochopit. Pak vás vláda zase otevře a vy jakoby začínáte od začátku, následující měsíce inflace nabírá na obrátkách a všechny ceny rostou a dál porostou raketovým tempem a to vč. všech služeb, i těch našich, protože rostoucí energie, nájmy a mnoho dalšího. Jsou vize, jak budou vypadat fyzické služby v budoucnu a jak se změnil přístup zákazníka k těmto provozům. Fitness služby, i chudáci restaurace a celé gastro, spolu s kadeřnictvím, kosmetikou, nehty, pedikurou, veškerým wellnessem a dalšími osobními či jinými službami, jsou, jak tomu říkám, výdobytkem blahobytu. Čím víc lidé vydělávají, tím víc cvičí, kupují doplňky, užívají si, starají se o sebe, resp. nechávají o sebe pečovat, protože vydělané peníze rádi utratíte za to, že se o vás někdo postará, platíte prostě za službu. S neúměrně, k platům a mzdám, rostoucími cenami se to (z)mění. Jíst potřebujete, mít kde bydlet také, nějak se dopravit do práce také, ale výše uvedené kdykoliv můžete omezit či úplně zrušit. Do restaurace na jídlo nepůjdete 2x týdně, ale jen jedenkrát, do kina nepůjdete na každý film, co právě vyšel, ale jen na ten, který za to opravdu stojí, ke kadeřníkovi místo jednou za čtvrt roku půjdete jednou za půl roku(ženy), protože ty ceny jednoduše nebudete ochotni zaplatit. A to navíc ještě s horším servisem než před covidem, protože nejsou lidi, a když jsou, tak nestíhají být kvalitně proškoleni, protože je každý rád, že je rád. A tak to bude se vším. 

Proto chceme využít a vám nabídnout úplně všechno, co jsme doposud vybudovali, spojit to a ještě ke všemu jít inflaci a všem neřestem dnešní doby naproti a vytvořit z beFIT opravdu členské fitko.

Odůvodnění 

Pokud jste dočetli až sem, tak nám ještě chvilku věnujte, protože teď vám rádi sdělíme, co nás k tomu vedlo a co tím všechno vlastně získáte 🙂

Máme vyzkoušeno, že vyšší stovky z vás každý rok bylo schopny a ochotny(často i opakovaně) si zakoupit zvýhodněné roční/půlroční členství s jednorázovou platbou za 6 – 7000kč. Máme vyzkoušeno, že spousta z vás nemá a neměla problém zakoupit permanentku na x desítek vstupů, opět s jednorázovou platbou, platit vyšší jednorázové vstupy, což může být skvělé, nám v tom našem hybridním modelu bohužel chyběla konstance a stabilita. Nekončíme s permanentkami, nekončíme s multisportkou, ale chceme postupně vytvářet nový obchodní model, který nám pomůže růst, zaručí stabilitu, funkčnost a zdravost a také do budoucna i škálovatelnost a vám toho zaručí opravdu mnoho a chceme vám také ukázat, že ten model je naprosto skvělý. S přibývajícím počtem členů(členek) se budou otevírat nové lekce v různé časy jakožto i lekce, které bývají málo obsazené a z toho důvodu se i ruší, protože už bude jedno, zda lektorka cvičí s 1 nebo 20 osobami, protože na to budeme připraveni. A také se bude spouštět celodenní provoz.

Proč

Jedním z důvodů, proč chceme přejít postupně na tento model je, že se vám chceme co nejvíce věnovat, pracovat s daty(což díky Fitnesee budeme moct) a zajistit vám co nejlepší služby jak uvnitř fitka, tak i navenek a tím vás přesvědčit, že model členství je ten nejlepší. 

Rozlišujeme 3 druhy členství, vždy s úvazkem na 12 měsíců + 1 studentské členství

1)Členství Basic 990kč/měsíc

Neomezený přístup na lekce v beFIT, dle vlastního výběru. 1 lekce denně

2)Členství Lite 1090kč/měsíc 

Neomezený přístup na lekce v beFIT, dle vlastního výběru. 1 lekce denně

Přístup k cvičící televizi Fitnesee zdarma

3)Členství Student 990kč/měsíc

Aktivní pouze 10 měsíců, mimo 2 měsíce(např letní prázdniny).

Neomezený přístup na lekce v beFIT, dle vlastního výběru. 1 lekce denně

Přístup k cvičící televizi Fitnesee zdarma

Zvýhodnění na vlastní produkty Fitnesee a zároveň vhodné nastavení jejich využívání pro co nejvyšší účinnost –  Proteiny Build IT, spalovače Burn It, BCAA, másla a další budoucí produkty, min.sleva na každý produkt 100kč – 150kč.

 

Pokud by vám členství proplácel zaměstnavatel, všechny částky u členství jsou vč.DPH, vaše firma si tak může členství započítat do nákladů.

Co každé členství zahrnuje a zaručuje

1)Doporučíme vám vhodné lekce, projdeme s vámi prostory a vy se pustíte do cvičení.

2)Jednorázový členský poplatek 1000kč sloužící jako maintanance fee, platí se vždy na startu každého členství

3)Platba online – nastavuje se trvalý příkaz a platba se strhává každý měsíc, vše tedy probíhá pohodlně online

4)V případě přihlášení s kamarádkou 5% sleva pro každou na měsíční částku.

5)Využívání slev na všechny služby námi poskytovanými

6)Možnost přerušení členství z důvodu dlouhodobého vážného zranění, příp.těhotenství a po zotavení/porodu opět obnovení

7)Členství se vztahuje na všechny lekce vč.Jumping, nevztahuje se nauzavřené kurzy

Každé členství zahrnuje podpis členské smlouvy.

FAQ

Proč členský klub? 

Ve světě se jedná o nejrozšířenější model fungování fitness center a studií, které mohou pravidelně růst. Oproti tomu stojí fungování Boutique studií – jedno fitko, jeden sál a jednorázové vstupy, které jsou dražší a nenabízí množstevní permanentky ani členství. My narozdíl od ostatních fitness center budeme i nadále osobní a přátelské fitko.

Co když nemohu chodit pravidelně každý měsíc? 

Člensví je nastaven ve výši tak, aby pokrylo necelé 3 jednorázové vstupy každý měsíc. Díky propojení s online platformou Fitnesee jsme schopni nastavit u členství Lite a Advanced tréninky, které doplní váš cvičební program i v době, kdy do fitka nemůžete. Možnost přerušení členství z důvodu dlouhodobého vážného zranění, příp.těhotenství a po zotavení/porodu opět obnovení.

Zkvalitnění služeb

Pravidelnými příjmy v nejisté době dokážeme neustále zkvalitňovat naše služby a poskytnout vám tak maximální servis.

Jakým způsobem je možné členství aktivovat?

Napište nám na email clenstvi@befitbrno.cz, do předmětu dejte „zájem o členství“ a my vám pošleme všechny důležité věci k zahájení členství:)

Mějte se hezky

za beFIT

René Chlubný