Soutěž beOneTeam #3 startuje od 8.dubna

Tak je to opět tady!! Po úspěšných prvních dvou ročnících jsme pro vás nachystali opět soutěž beoneteam, spousta inovací a novinek, takže se máte opravdu na co těšit. Startujeme pro vás 3.ročník soutěže beOne Team!

Tisíce odcvičených lekcí, zlepšené výsledky, hezčí postavy, to vše nás čeká v následujících 6 týdnech!

Budeme soutěžit v týmech o 5 účastnicích po dobu 6 týdnů.

Soutěž probíhá od 8.dubna do 17.května

Týmy budou nalosovány, nemůžeme upřednostit vlastní výběr týmů.

Kdy soutěž startuje?

Zahájení je od pondělí 8.dubna vč.

Jak a do kdy je možné se registrovat?

Registrace je možná osobně na recepci v 2.p do nedělního večera 7.dubna vč.

Máme za sebou 2 velmi úspěšné ročníky, věříme, že třetí bude ještě lepší!

Hlavní ceny budou pro prvních 5 týmů. Hlavní výhry budou od společnosti Sensualité, Maximus resort a poukazy do saunového světa, vína od Šamšuly, nejlepší dorty z pražského cukrářství Cukrář Skála, ale také produkty z našich vlastních řad :).

Jak se soutěží? Jednoduše…
Během šesti týdnů budou týmy mezi sebou soutěžit v tom, který z nich navštíví nejvíce lekcí v beFIT. Bude započítána každá lekce na kterou se člen týmu dostaví ať již sám, nebo společně s ostatními. 

Podmínka soutěže! Jedinou podmínkou soutěže je, snažit se chodit pravidelně cvičit, pokud by se stalo, že se během dvou týdnů ani jednou neukážete, má váš týmu právo na vyměnu parťačky.

Že zatím nikoho neznáte?
To právě vůbec nevadí! Stačí se jen přihlásit. Všichni zájemci o soutěž budou námi nalosováni do pětičlených týmů, které budou představeny 8. 4. při zahájení soutěže. TAK A JDEME NA TO!

Pozor bonus pro soutěžící! Výživový balíček!

Pro účastníce soutěže jsme nově vytvořili část balíček výživového poradenství, kdy každou středu bude probíhat 60 minutový seminář s předem vybranými temáty. Celkem jich bude 6, každý týden vždy jedna. K celému semináři bude navíc panelová diskuze s různými dotazy na cca 30 minut. 

V balíčku bude také 2x měření na InBody, na začátku a na konci soutěže a vytvoření rámcového jídelníčku. To všechno si můžete zakoupit za 1500kč.K tomuto balíčku poté ještě můžete zakoupit beFIT protein za celkou částku 500kč(běžná cena 690,-). Výživový balíček je určený jak pro úplné začátečníky s výživou, tak i pro zkušenejší klientky, balíček můžete zakoupit u nás na recepci.

Kompletní seznam seminářů naleznete ZDE

Výživový balíček si zakoupíte buď u nás na recepci v 2.patře, případně online přes platební bránu

 Kup online

Některé výběrové fotky z předchozích ročníků:)