Změna na lekcích Jumpingu od 1.8. – aktualizace dne 28.7.

25. 7. 2022

Od 1.8. se nebudou na lekce Jumpingu vztahovat zvýhodněné vstupné ve formě permanentek a členství, stejně tak se nebude vztahovat Multisportka.

Jumping je o atmosféře, kvalitě lektorek a celkové komunitě a vzhledem k neustále se zvedajícím nákladům a ekonomické situaci již nejsme schopni fungovat jako doposud.

Všechny členství a permanentky se zakupují do celého fitka, všechny zbylé lekce můžete i nadále využívat.

Chceme jít cestou kvality, mít pro vás pravidelně vyservisované trampolíny, mít dostatečný tým lidí, který bude adekvátně ohodnocen a vám poskytne ten nejlepší možný zážitek, mít dostatečný počet záskoků, abychom předcházeli rušením lekcí. A to v současné době se současným systémem není možné.

Jumping je přes měsíc nastaven na 180kč, pokud budete chtít odbavit na recepci z kreditu. Pokud budete chtít platit hotově, částka je 150kč/osoba.

V rámci HAPPY HOURS jsme nastavili na 130kč, jak pro studenty, tak pro nestudenty. Pokud dorazíte na recepci a budete chtít strhnout lekci z kreditu, tak je částka 130kč. Pokud budete chtít platit hotově, zaplatíte pouze 100kč.

V případě, že budete chodit na více lekcí během týdne, vytvoříme virtuální permanentku, kdy stačí mít dobitý kredit na jednu lekci ve Vašem účtu a každý vstup zaplatíte při každé návštěvě.

Věřím, že to pochopíte a budete se na lekci Jumpingu opakovaně vracet.

René Chlubný

Aktualizace dne 28.7.2012 ke stávajícím členstvím a permanentkám:

1)pokud čerpáte vstupové permanentky a chodíte pouze na Jumping, její platnost Vám přesuneme pouze na Jumping. Poprosím napsat na podpora@befitbrno.cz

2)Pokud čerpáte členství a chodíte pouze na Jumping, poprosím napsat na výše uvedený email. Z členství Vám vytvoříme vstupovou permanentku, kdy platnost lekce Jumpingu bude 100kč a pokud jste např zakoupili členství za 6000kč a zbývá Vám půlka doby platnosti, převedeme to na 30 lekcí.

3)V jakýchkoliv jiných mě také kdykoliv konktaktujte na výše uvedený email