Balet pro veřejnost – open class

BALET je forma scénického tance, využívající choreografii.

Open class

Spustili jsme otevřené lekce Baletu pro veřejnost. Jedná se vždy o jednorázové lekce, kde jsou vždy úplné základy, lekce na sebe nijak nenavazují. Pokud budete mít zájem, přihlašuje se přes rez.systém. Pokud máte zájem o návaznost, doporučujeme celý kurz

Uzavřené kurzy

ODJAKŽIVA TĚ FASCINOVALA LADNOST A POHYBY BALETEK? TEĎ MÁŠ JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST SI TO VYZKOUŠET NA VLASTNÍ KŮŽI. V LEDNU OTEVÍRÁME ŠESTI MĚSÍČNÍ KURZY PRO ZAČÁTEČNÍKY I MÍRNĚ POKROČILÉ.

Veškerou nabídku baletních kurzů nalezneš v menu v sekci Služby – Uzavřené kurzy – Balet. Nebo rozklikni celý odkaz :).

CO MOHU OČEKÁVAT OD BALETNÍHO KURZU PRO VEŘEJNOST? 

Kurzy jsou určeny pro všechny ženy a dívky, které si chtějí osvojit či prohoubit základy klasického tance. Taneční a pohybová aktivita má příznivý vliv na posílení a flexibilitu těla. Zároveň rozvíjí koordinaci, tanečnost a pohybovou paměť. To vše za doprovodu příjemné, klasické hudby.

Tyto kurzy nejsou určeny pro to aby jste se zde učili být profesionalními tanečníky. V nasich kurzech je balet pro ty z vás, kteří si chtějí zlepšit držení těla a hlavně se chtějí seznámit s technikou, se kterou se v žádném jiném sportu nesetkáte. Baletní lekce vám také pomohou posílit svaly, se kterými běžně nepracujeme. Balet rozvíjí rytmus, koordinaci a smysl pro rovnováhu.

Výhodou uzavřených kurzů je individální přístup lektora, který napomáhá k většímu progresu a zvládání jednotlivých cviků a pozic

Kdo naše kurzy učí?

Všechny naše kurzy učí absolventky taneční konzervatoře, které mají dlouholeté zkušenosti s vedením kurzů pro veřejnost i pro děti od nejmenšího věku, s účinkováním v národních divadlech a také s různými zahraničními stážemi.

Naše lektorky na tebe přenesou skvělou atmosféru z baletních prvků, kterou si okamžite zamiluješ a budeš ji rozdávat na všechny strany :).

Pokud tě to zaujalo, projdi si níže uvedené termíny, časy(kurzy probíhají téměř v každou denní hodinu), úplně dole klikni na „přihlásit se“, odešli nám přihlášku a poté spolu začneme pracovat na tvém šťastnějším já.

CHCEŠ SI PŘEČÍST O JEDNOTLIVÝCH BALETNÍCH PŘEDSTAVENÍCH? DOZVĚDĚT SE JAK SE VEDOU NAŠE KURZY, JAK PROBÍHAJÍ LETNÍ ŠKOLY? ROZKLIKNI TENTO ODKAZ A ZAČTI SE DO NAŠEHO BALETNÍHO BLOGU 🙂

Nebo sleduj naši baletní facebookovou stránku a kochej se krásnými obrázky, inspirativními videi nebo něčím co tě zaujme. Opět stačí kliknout na tento odkaz. #zijubaletem

Rezervace