Barre

Barre vychází z baletního tréninku, ale je přizpůsobena pro každého. Při cvičení se jako pomocník pro stabilitu využívá baletní tyč. Prováděním jednoduchých ale intenzivních pohybů, které se několikanásobně opakují, se formuje celá postava a rozvíjí koordinace.

Lekce Barre vychází z baletního tréninku, ale je přizpůsobena pro každého. Při cvičení se jako pomocník pro stabilitu využívá baletní tyč.

Většinu času hraje jemná a energická hudba. Hodina je složená ze tří částí. Na zemi, u tyče a na volnost. Prováděním jednoduchých ale intenzivních pohybů, které se několikanásobně opakují, se formuje celá postava a rozvíjí koordinace. Důraz je kladen na prokládání posilování a protahování. Při lekci se formují tzv. „dlouhé svaly“. Není náhodou, že podobné cvičení využívají světové topmodelky. Lekce Barre jako jediná z fitness cvičení povznáší posilování na elegantní zážitek.


Na trénink si vezměte přiléhavé oblečení. Legíny a taneční trikot nebo upnuté tričko. Piškoty nebo ponožky. Je třeba, aby bylo možné kontrolovat, zda jsou pohyby prováděny správně. Vlasy sepnout a pití s sebou.

Hodinou Vás provede Petra Říhová, absolventka Taneční konzervatoře a zdravotnické školy. Bývalá dlouholetá členka Baletu Národního divadla Brno.

Na lekci se můžeš přihlásit i s multisportkou, členstvím, permanentkou nebo kreditem.

Rezervace