Bodypump

BODYPUMP™ je jedinečný silový skupinový trénink zaměřený na zesílení a vytvarovaní postavy.

Až 540 Kcal, vytrvalost, vyrýsované nohy, pevné hýždě, ploché břicho, silné záda, vytvarovaná ramena a paže. A hlavně nově i pro pány! Vem svého přítele, manžela, kamaráda, kolegu z práce nebo rovnou celý tým!

Co je BODYPUMP™?

BODYPUMP™ je průlom v silovém tréninku. Jedná se o silově vytrvalostní trénink s nakládací osou vhodný pro každého, kdo se snaží vytvarovat své tělo, zesílit a být fit. Během cvičení se využívá nižších váhových zátěží s mnohočetným opakováním pohybů. Les Mills instruktor s tebou cvičí celých 55 minut, předcvičuje choreografii a motivuje tě k dosáhnutí, co nejlepších výkonů při energické muzice.

Čeho dosáhnu cvičením BODYPUMPU™?

Za jednu lekci spálíš až 540 kalorií, procvičíš, vytvaruješ celé tělo a zesílíš střed těla.

Co potřebuji na lekci BODYPUMPU™?

Sportovní oblečení, pevnou sálovou obuv, láhev s vodou a ručník. Během hodiny budeš používat osu, závaží a step, to vše bude k dispozici v sále na lekci.

Jak instruktor opravuje techniku cvičících klientů?

Les Mills neumožňuje, aby instruktor chodil mezi cvičící klienty a opravoval jednotlivě každého zvlášť, takže to našim lektorkám neměj, prosím, za zlé. Lekce je postavena na kopírování pohybů lektora vč. jeho pokynů, které dává v průběhu lekce. Pokud instruktor vidí, že cvičící klient dělá něco špatně, bohužel k němu nemůže individuálně přistoupit a narušit tak průběh lekce. K ukázání správné techniky se zaměřujeme vždy v průběhu lekce, před každou písničkou, případně i po lekci. Zmiňujeme to hlavně z důvodu, že se občas ozývá kritika ze strany nových klientů, že instruktor vidí, jak klient cvičí špatně a zároveň s tím nic nedělá. Nejedná se o osobní trénink, ale o skupinovou lekci.

Jak BodyPump probíhá a jak si ho můžu vyzkoušet? Co třeba nejprve ONLINE?

Na naší sesterské online platformě FITNESEE si můžeš vyzkoušet ve formě videa cvičení BodyPumpu a dalších Les Mills lekcí. Jedná se o originální Les Mills produkci, videa jsou v angličtině.

Videa jsou ve formátu 30, 45 a 55 minut, u nás ve fitku vyučujeme 55 minutové formáty.

U videí je jediná nevýhoda, že zde nanajdeš originální hudbu z lekcí, protože v online světě, narozdíl od lekcí ve fitku, nemáme licence na využívání originální hudby, říká se tomu tzw roalty free music. O to větší důvod, proč si zajít na lekci k nám do fitka!

Originální playlist nalezneš vždy na Youtube. Les Mills si písničky ještě různě remixuje, aby pasovaly ke každé choreografii 🙂

Stačí vždy zadat „Název programu, konkrétní číslo a tracklist“, např BodyPump 119 tracklist.

Číslování: Les Mills vzniklo před x desitkámi let.

Každé čtvrtletí vychází 1 nová choreografie, aktuálně se vyučuje ve fitkách Bodypump 119, když si to vydělíš 4, zjistíš, kdy Bodypump. spatřil světlo světa.

Pokud hledáš náročnou, ale zároveň skvělou kardio lekci, určitě neváhej!

Pokud se chceš nejprve podívat na cvičení online, jdi na www.fitnesee.com > registruj se, prvních 7 dnů máš zdarma, nikde nezadáváš platební kartu a můžeš se inspirovat tím, co si u nás v beFIT zacvičíš.

Nenech se odradit náročností tohoto skvělého programu a vyzkoušej jeden z nejlepších silových programů zaměřených kompletně na celé tělo!

Rezervace