Build IT!

Slyšela jsi, že budování svalů je pouze pro muže? Že posilováním nezhubneš? Omyl! Pojďme spolu zbořit staré mýty a vybudovat kulatá hýždě, vytvarovaná stehna, ploché bříško a pevné paže. My totiž víme, že vytvarované tělo vypadá skvěle a zajistí ti nejen obdiv okolí, ale také sílu a funkčnost.

Build It, Girl!

Co je lekce Build It?

V beFIT Brno jsme spustili vlastní triádu kruhových tréninků, jedním z nich je BUILD IT. O čem je lekce BUILD IT?

Náš nadupaný kruhový trénink ti zajistí posílení všech svalových partií. V průběhu 55 minut procvičíš i svaly, o kterých si ani nevěděla, že máš. Do tréninku jsme zařadili základní cviky, jako jsou dřepy, kliky, ale také plno dalších zábavných cviků, které ti pomůžou vytvarovat tělo snů.

Na tréninku bude nachystáno několik stanovišť, každé bude zaměřené na jinou svalovou partii. Stanoviště se střídají po určitých časových intervalech (obvykle 30-60 vteřin), poté následuje krátká pauza na přesun k dalšímu stanovišti. Cviky jsou zvoleny tak, abychom rovnoměrně procvičily celé tělo.

V průběhu tréninku se seznámíš s mnoha pomůckami, které budou tvým parťákem při cvičení. Můžeš se těšit na závěsný systém TRX, kettlebelly, zátěžové vaky, balanční pomůcku Bosu, gymball, expandery, medicinbaly, flow tonic a mnoho dalších.

Čeho dosáhnu cvičením Build It?

Komplexně posílíš všechny svalové partie, vytvaruješ tělo, zlepšíš držení těla a koordinaci. Protože při cvičení spálíš velké množství energie, trénink má vliv také na redukci podkožního tuku.

Co potřebuji na lekci Build It?

Nezapomeň si vzít sportovní oblečení a pevnou sportovní obuv, ručník a pití. Veškeré cvičební

Rezervace