Balet pro veřejnost

Odjakživa tě fascinovala ladnost a pohyby baletek? Teď máš jedinečnou příležitost si to vyzkoušet na vlastní kůži. Od září spouštíme kurzy pro začátečníky i mírně pokročilé.

Kurzy jsou určeny pro všechny ženy a dívky, které si chtějí osvojit či prohloubit základy klasického tance.

Přihlaš se do uzavřených kurzů baletu pro veřejnost.

CO MOHU OČEKÁVAT OD BALETNÍHO KURZU PRO VEŘEJNOST? 

Kurzy jsou určeny pro všechny ženy a dívky, které si chtějí osvojit či prohloubit základy klasického tance. Taneční a pohybová aktivita má příznivý vliv na posílení a flexibilitu těla. Zároveň rozvíjí koordinaci, tanečnost a pohybovou paměť. To vše za doprovodu příjemné, klasické hudby.

Kurzy se vždy vypisují od konce září do konce ledna/začátku února a poté od této doby do konce června.

Tyto kurzy nejsou určeny pro to aby ses zde naučila být profesionálním tanečníkem. V našich kurzech je balet pro ty, kteří si chtějí zlepšit držení těla a hlavně se chtějí seznámit s technikou, se kterou se v žádném jiném sportu nesetkáš. Baletní lekce ti pomohou posílit svaly, se kterými běžně nepracujeme. Balet rozvíjí rytmus, koordinaci a smysl pro rovnováhu.

Výhodou uzavřených kurzů je individuální přístup lektora, který napomáhá k většímu progresu a zvládání jednotlivých cviků a pozic

Kdo naše kurzy učí?

Všechny naše kurzy učí absolventky taneční konzervatoře, které mají dlouholeté zkušenosti s vedením kurzů pro veřejnost i pro děti od nejmenšího věku, s účinkováním v národních divadlech a také s různými zahraničními stážemi.

Naše lektorky na tebe přenesou skvělou atmosféru z baletních prvků, kterou si okamžitě zamiluješ a budeš ji rozdávat na všechny strany :).

Pokud tě to zaujalo, projdi si níže uvedené termíny, časy(kurzy probíhají téměř v každou denní hodinu), úplně dole klikni na „přihlásit se“, odešli nám přihlášku a poté spolu začneme pracovat na tvém šťastnějším já.

CHCEŠ SI PŘEČÍST O JEDNOTLIVÝCH BALETNÍCH PŘEDSTAVENÍCH? DOZVĚDĚT SE JAK SE VEDOU NAŠE KURZY, JAK PROBÍHAJÍ LETNÍ ŠKOLY? ROZKLIKNI TENTO ODKAZ A ZAČTI SE DO NAŠEHO BALETNÍHO BLOGU 🙂

Nebo sleduj naši baletní facebookovou stránku a kochej se krásnými obrázky, inspirativními videi nebo něčím co tě zaujme. Opět stačí kliknout na tento odkaz. #zijubaletem

KDY KURZY PROBÍHAJÍ? 

Kurzy probíhají jednou týdně v den a čas, který ti bude nejvíce vyhovovat. Viz.  aktuální nabídka*:

Zpětná vazba – kurzy ušité na míru

Zaujala tě naše nabídka, ale je v ní něco co tě třeba odrazuje? Nebo naopak by ses chtěla dozvědět více? Napiš nám, prosím. Každý email s dotazem je pro nás motivem k zamyšlení, ke zlepšení a také hlavně k inspiraci. Pokud naše nabídka nyní neobsahuje něco po čem toužíš, neznamená to, že tomu tak bude i v budoucnu. Napiš nám email a určitě něco vymyslíme 🙂

Kurzy probíhají v termínech:

ZAČÁTEČNÍCI:

  čas počet lekcí  cena
PONDĚLÍ      
  19:30 – 21:00  20 7800,-
ÚTERÝ 19:30 – 21:00 20 7800,-  
STŘEDA 19:30 – 21:00 20 7800,-    
       
      ,-      
NEDĚLE 19:00 – 20:30 20 7800,-         
       

MÍRNĚ POKROČILÍ: 

  čas počet lekcí  cena
       
ČTVRTEK  19:30 – 21:00  20 7800,-

 

SLEVY PRO STUDENTKY DO 26 LET: 

Pokud jsi studentkou do 26 let, nabízíme ti 10% slevu. V případě, že využiješ jinou slevu, ti ze zlevněné částky ještě odečteme studentskou slevu. 

Všechny lekce trvají 90 minut. 

V případě, že se přihlásíš na kurz a následně ti nebude sedět den a čas, například z důvodu změny ve školním rozvrhu, tak si můžeš vybrat z jiných termínů, jestliže bude volné místo. 

*V případě nenaplnění minimální kapacity si beFIT vyhrazuje právo k neotevření daného kurzu. Přihlášeným klientkám bude nabídnut jiný termín nebo vráceny peníze. 

KDY KURZY PROBÍHAJÍ?

PONDĚLÍ 18.9.2023 – 12.2. 2024
ÚTERÝ 19.9.2023 – 6.2. 2024 
STŘEDA 20.9.2023 – 7.2. 2024
ČTVRTEK 21.9.2023 – 8.2. 2024
NEDĚLE 24.9.2023 – 4.2.2024

 

PRO KOHO JSOU KURZY URČENÉ? 

Kurzy jsou vhodné, jak pro začátečníky, tak mírně pokročilé všech věkových kategorií (lekce jsou přístupné od 15 let včetně). 

CO KDYŽ ZMEŠKÁM NĚJAKOU LEKCI? 

V rámci kurzu od nás obdržíš 4 vouchery využitelné na všechny lekce, které beFIT nabízí. 

CHCEŠ UDĚLAT RADOST SVÉ PŘÍTELKYNI, DCEŘI, SESTŘE, MÁMĚ, KAMARÁDCE NEBO KOLEGYNI Z PRÁCE  k VÁNOCŮM nebo jen tak?

Pokud máš kolem sebe někoho, komu chceš udělat radost dárkovým poukazem na kurz BALETU, pak neváhej a stav se k nám osobně a my ti ho na počkání vystavíme nebo zašleme poštou.

Obě úrovně kurzů mají své dané osnovy, které se v průběhu mohou lehce modifikovat.

Obecné informace ke kurzu včetně podmínek přihlášení, uplatnění voucherů, storno poplatků a ostatních lhůt naleznete v obchodních podmínkách.

!!!DŮLEŽITÉ!!!

PŘI ODESLÁNÍ PŘIHLÁŠKY JE NUTNÉ VYPLNIT POZNÁMKU, STAČÍ ZADAT LIBOVOLNÝ ZNAK, ABY SE PŘIHLÁŠKA ODESLALA

Rezervace