Dětské programy

SNAŽÍME SE DĚTI MOTIVOVAT K POHYBU A ZÁROVEŇ JIM NECHÁVÁME PROSTOR, ABY OBJEVOVALY SVĚT PO SVÉM.

Základní informace:
Balíček obsahuje 18 lekcí, 1 lekce trvá 55 minut. 
Cena kurzovného:
Kurzovné stojí 3600kč
V rámci kurzů můžete čerpat 3 náhrady

 

Každé dítě je jiné a jeho vývoj nemůže být dán přesnými tabulkami. Proto je naše cvičení přizpůsobeno věkovým kategoriím a zároveň činnostem, které lze individuálně upravit pro každé dítě.

Nesnažíme se urychlovat vývoj dítěte, naopak ho motivovat k pohybu a nechat mu prostor, aby objevovalo svět po svém. Jelikož víme, že pozornost dítěte je závislá na věcech a aktivitách, které dítě zajímají a baví, přizpůsobily jsme lekce tomuto cíli. Lekce trvá 55 minut a můžete se těšit na nejrůznější pomůcky, které také budeme každý týden střídat, překážkové dráhy, říkanky, písničky a spoustu pohybových aktivit. Naše lekce jsou zaměřeny na cvičení pro děti, nesuplujeme fyzioterapii. Proto je i naším heslem “MOTIVACE HROU” – dítě do ničeho nenutíme, snažíme se mu dát podněty, které ho budou motivovat k pohybu, k překonání překážky, ke spolupráci a v dalším rozvoji.

Termíny

Pondělní kurzy 19.9. – 23.1.2023
Úterní kurzy 20.9. – 24.1.2023
Středeční kurzy 21.9.  – 25.1.2023
Čtvrteční kurzy 22.9 – 26.1.2023
 
Kategorie:
Pondělí – 15:00 3-5 let Čiperkové
               16:00 6-12 Fitmove
  
Úterý – 16:00 3-5 let Čiperkové
           – 17:00 6-12 Activekids
 
Středa – 16:00 6-12 Fitmove (gymnastika, choreo, síla)
             – 17:00 6-12 Crosskids
 
Čtvrtek – 15:30 3-5 Čiperkové
              – 16:30 6-12 – Active kids (všeobecné sportovky)
 
 
3-5 let – Čiperkové
Všestranné cvičení pro děti, které bude základem pro jejich budoucí zaměření. Dětem dáme základ pohybu a rozhled. Lekce jsou postavené na fantazii, což je dominanta pro děti v tomto věku. Propojíme hru s pohybem tou nejzdravější formou – přirozenou motivací. 
Benefity: základy gymnastiky a atletiky, trénink jemné a hrubé motoriky, spolupráce s vrstevníky, trpělivost, příprava do školky či školy (samostatnost, spolupráce s instruktorem, čekání na řadu,..)
 
 
Jumpkids – 6-12 let 
Pohybová aktivita na trampolinach založena na hravosti a přirozenosti pohybu dětí. Cvičení probíhá formou hry, s hudbou. Děti si vyhrají a zároveň se budou zdravě hýbat. 
Benefity: posílení středu těla, koordinace pohybu, kondice, rytmus, trénink správného načasování
Crosskids – 6-12 let
Všestranná pohybová aktivita pro všechny mladé nadšence sportu. Naučíte se prvky gymnastiky, silového tréninku, ale také cviky o kterých jste ještě neslyšeli. Nesportuješ ? Nevadí. Cítíš slabinu ve svém sportu ? Přijď. Naučíš své tělo nejen ovládat, ale bude neporazitelné. Přijď k nám a budeš malý Superman.
Benefity: silová a pohybová průprava do všech odvětví sportu, kondice, všestrannost, zábava, sport napomáhající předejíti zranění
Fitmove – 6-12 let 
Sportovní aktivita zahrnující hned několik pohybových aktivit – tanec, základy gymnastiky, silové prvky, akrobacie. Lekce bude zaměřena na rozvoj flexibility, vytrvalosti, základní gymnastické prvky – kotouly, přemety, hvězdy, stojky. Těšit se můžete i na trénink koordinace pohybu a obratnosti. A to vše zvládneme dát i do taneční choreografie. 
Benefity: rozvoj síly, správné držení těla, flexibilita, odrazová a dopadová technika, vytrvalost, rychlost
Active kids – 6-12 let 
Pokud se Vaše dítě ještě nerozhodnulo, kterým zaměřením se chce věnovat, nabízíme lekci, kde bude naplní hned několik aktivit nápomocných pro budoucí rozhodnutí. Základy atletiky, gymnastiky, týmové sporty, posílení celého těla i jeho správné držení. Dáme dětem základ pro jakýkoliv sport a může poté plynule navázat do budoucích odvětví. 
Benefity: všestrannost, síla, koordinace, flexibilita, vytrvalost, rychlost, spolupráce v týmu.
 
Základní informace:
Balíček obsahuje 16 lekcí, 1 lekce trvá 55 minut. 
Cena kurzovného:
Kurzovné stojí 3200kč
V rámci kurzů se vždy kupuje celý balíček, není tedy možné kupovat jen část lekcí.
Pozdější registrace do kurzu:
Pokud se budete chtít přihlásit později, např o 2 týdny později, tak zaplatíte kurzovné pouze s počtem 14 lekcí.
Náhrady kurzů:
Pokud by vaše ratolest byla např nemocná, nebo byste nemohli dorazit z jakýchkoliv důvodů na daný termín, budete si moct nahradit 3 lekce. V průběhu kurzu budeme vypisovat náhradní termíny, takže se nemusíte bát, že by Vám něco propadlo :).
 
Jak se rezervovat?
V rámci přihlášení stačí kliknout dole na REZERVACE, vybrat termín, který Vám vyhovuje, do poznámky dát jakýkoliv znak(jinak se přihláška neodešle).
My Vám poté obratem pošleme všechny důležité informace včetně přihlášky. 
Vyplnění přihlášky zde na webu není závaznou přihláškou :).
 
Pokud by nastalo jakékoliv vládní omezení, kurzy se automaticky zamrazí a po rozvolnění se vše po individuální domluvě rozběhne znovu.
 
Kurzy vedou vyškolení lektoři 
Těšíme se 🙂
Rezervace