Ceník

Ceník lekcí

Nový ceník od 16.6.2022

Typ vstupu Student Dospělý
1 lekce  180,- 180,-
Happy hours 6:15 – 16.30(nejzazší konec lekce) 130,- 130,-
   

Jak funguje nový ceník

Platba za lekce – Všechny lekce v rozvrhu, kromě Happy hours, jsou nastaveny na částku 180kč. Pro objednávání stačí dobít částku 180kč, systém umožní rezervovat jednu lekci dopředu. Je nastavena jednotná cena a nerozlišuje se student/nestudent.

Objednávání: Pokud máš zájem o rezervování více lekcí dopředu, stačí nám napsat na podpora@befitbrno.cz a my ti aktivujeme permanentku, která umožní rezervovat více lekcí dopředu. Na tobě bude, jakým způsobem chceš lekci zaplatit. 

Způsob platby

Pokud chceš platit formou kreditu(platba přes platební bránu), strhne se ti pokaždé 180kč. Po každé lekci je nutné kredit znovu aktualizovat. Kredit se dobíjí přes platební bránu v klientském účtu.

Můžeš využít u nás ve fitku platby v hotovosti, kdy zaplatíš pouze 150kč. Rozdíl v ceně činí vysoké poplatky platební bráně a poplatky za platbu kartou, administrativní a účetní poplatky. Při platbě v hotovosti můžeš plně využívat výše uvedenou permanentku. 

HAPPY HOURS

Všechny lekce pondělí – pátek 6.15 – 16.30(nejzazší konec lekce) jsme nově nastavili na 130kč, nerozlišuje se student/nestudent.

Můžeš využít u nás ve fitku platby v hotovosti, kdy zaplatíš pouze 100kč. 

Platby fungují stejně viz výše

Všechny lekce jsou v tomto období v rez.systému označené písmenkem S

Vyčerpání kreditu – pokud máš zájem o dočerpání kreditu, stačí na recepci říct, aby se všechny lekce dobraly z kreditu. Kredit je jinak nevratný.

Je možné chodit i bez rezervace a předchozí registrace

Na všechny lekce je možné chodit i bez předchozí registrace nebo přihlášení, nicméně doporučujeme si rezervaci vytvářet, pokud se např lekce ruší, o všem informujeme.

Výše uvedený Ceník se vztahuje pouze na lekce uvedené v rámci otevřených lekcí na rezervace.befitbrno.cz. Každá další služba(kurzy, balíčky) na webu má svou určenou cenu.

Na aktuálně zakoupené členství a permanentky nemá nový ceník vliv

Používáš Multisportku ? Koukni jak se můžeš rezervovat 

Registruj se

členství

Aktuálně nenabízíme

Permanentky

Aktuálně nenabízíme