Rozvrh

Vyber si lektorku
Skrýt lektorky
  6:00 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Po

BodyPump 45'

Bodypump

TABATA

Build IT!

Bodypump

Powerjóga

Bosu

Zumba

Jumping

Powerjóga

Bodystyling

Bodypump

Bosu

Powerjóga

Jumping

Bodycombat

Powerjóga

CXWORX + BODYBALANCE

Bodypump

Powerjóga

TABATA

Po

BodyPump 45'

Michala Repperová

Přízemí

6:15-7:00

Bodypump

Kristýna Pospíšilová

Přízemí

7:10-8:10

TABATA

Michaela Kotková

Velký sál

8:20-9:15

Build IT!

Michaela Kotková

Přízemí

9:15-10:10

Bodypump

Leona Chlubná

Přízemí

15:00-16:00

Zumba

Martina Bruzlová

Sál 2

16:30-17:25

Bodypump

Veronika Šujanová

Přízemí

17:20-18:25

Jumping

Klára Čuhelová

Přízemí

18:30-19:30

Bodypump

Tereza Lepková

Přízemí

19:35-21:00

 

Powerjóga

Velký sál

15:30-16:25

Jumping

Dominika Novottová

Přízemí

16:15-17:15

Bosu

Michaela Žůrková

Velký sál

17:30-18:25

Bodycombat

Barbora Michajlova

Velký sál

18:30-19:30

Powerjóga

Lenka Rusňáková

Sál 1

19:30-20:25

 

Bosu

Tereza Pokorná

Sál 1

15:30-16:25

Powerjóga

Ivana Sekeráková

Sál 2

16:25-17:25

Powerjóga

Ivana Sekeráková

Sál 1

17:30-18:25

Powerjóga

Lenka Rusňáková

Sál 1

18:30-19:25

TABATA

Sabina Kuldová

Sál 2

19:35-20:30

 

Bodystyling

Tereza Pokorná

Sál 1

16:25-17:20

CXWORX + BODYBALANCE

Zuzana Dvořáková

Sál 2

18:30-19:30

Út

Brace IT!

Tereza Pokorná

Přízemí

6:15-7:10

Bosu

Tereza Pokorná

Velký sál

7:20-8:15

Brace IT!

Tereza Pokorná

Přízemí

8:15-9:10

METABOLIC

Barbora Michajlova

Velký sál

9:00-9:45

Bodystyling

Erika Mlčochová

Přízemí

15:30-16:25

Bosu

Michaela Kotková

Sál 1

16:25-17:20

Jumping

Klára Čuhelová

Přízemí

17:20-18:20

Bodypump

Leona Chlubná

Přízemí

18:25-19:30

Powerjóga

Lenka Rusňáková

Sál 1

19:30-20:25

 

Bodypump

Kristýna Pospíšilová

Přízemí

9:15-10:10

Powerjóga

Kateřina Sochová

Sál 1

15:30-16:25

Brace IT!

Vendula Páleníková

Přízemí

16:10-17:15

Powerjóga

Markéta Swatzinová

Velký sál

17:30-18:25

Powerjóga

Lenka Rusňáková

Sál 1

18:30-19:25

Build IT!

Přízemí

19:35-20:35

 

Jumping

Janka Gáťová

Přízemí

15:00-16:00

Powerjóga

Markéta Swatzinová

Velký sál

16:25-17:20

Bodyattack

Adéla Bartesová

Přízemí

17:30-18:25

Bodystyling

Michaela Kotková

Velký sál

18:35-19:30

 

TABATA

Michaela Kotková

Sál 1

17:30-18:25

St

BodyPump 45'

Powerjóga

Burn IT!

TABATA

Burn IT!

Bodypump

Powerjóga

Bosu

Jumping

Powerjóga

Bodystyling

Bodypump

Bosu

CXWORX + BODYBALANCE

Powerjóga

Jumping

Powerjóga

Bodyattack

Brace IT!

TABATA

St

BodyPump 45'

Denisa Olečková

Přízemí

6:15-7:05

Burn IT!

Michaela Kotková

Přízemí

7:15-8:10

TABATA

Michaela Kotková

Velký sál

8:15-9:10

Burn IT!

Michaela Kotková

Přízemí

9:15-10:10

Bodypump

Leona Chlubná

Přízemí

15:05-16:10

Jumping

Dominika Novottová

Přízemí

16:15-17:15

Bodypump

Adéla Bartesová

Přízemí

17:20-18:25

Jumping

Janka Gáťová

Přízemí

18:30-19:30

Brace IT!

Přízemí

19:35-20:35

 

Powerjóga

Přízemí

6:30-7:25

Powerjóga

Sál 2

15:30-16:25

Powerjóga

Markéta Swatzinová

Sál 2

16:30-17:25

Bosu

Michaela Žůrková

Sál 1

17:30-18:25

Powerjóga

Markéta Swatzinová

Sál 1

18:30-19:25

TABATA

Sabina Kuldová

Velký sál

19:35-20:30

 

Bosu

Tereza Pokorná

Sál 1

15:30-16:25

Bodystyling

Tereza Pokorná

Sál 1

16:30-17:25

CXWORX + BODYBALANCE

Zuzana Dvořáková

Sál 2

17:35-19:30

Bodyattack

Silvie Radiměřská

Sál 2

18:35-19:35

 

Powerjóga

Markéta Swatzinová

Velký sál

17:30-18:25

Čt

CXWORX + BODYBALANCE

Jumping

Powerjóga

CXWORX + BODYBALANCE

Bodypump

Bodyattack

Bodystyling

Jumping

Grit Cardio

Bosu

Powerjóga

Cxworx

Jumping

Powerjóga

Bodycombat

beFIT Dance

Bodypump

Bodystyling

Čt

CXWORX + BODYBALANCE

Eliška Bartková

Sál 2

7:30-8:30

Jumping

Janka Gáťová

Přízemí

15:00-16:00

Bodypump

Veronika Šujanová

Přízemí

16:10-17:15

Jumping

Klára Čuhelová

Přízemí

17:20-18:20

Cxworx

Barbora Michajlova

Sál 2

18:00-18:30

Bodypump

Tereza Lepková

Přízemí

19:30-21:00

 

Powerjóga

Kateřina Sochová

Sál 1

15:30-16:25

Bodyattack

Adéla Bartesová

Sál 2

16:25-17:20

Grit Cardio

Veronika Šujanová

Sál 2

17:25-17:55

Jumping

Pavla Fryštáková

Přízemí

18:25-19:25

Bodystyling

Erika Mlčochová

Sál 1

19:30-20:25

 

CXWORX + BODYBALANCE

Eliška Bartková

Přízemí

15:45-16:40

Bodystyling

Vendula Gottvaldová

Sál 1

16:30-17:25

Bosu

Vendula Gottvaldová

Sál 1

17:30-18:25

Powerjóga

Lenka Rusňáková

Velký sál

18:30-19:25

 

Powerjóga

Lenka Rusňáková

Velký sál

17:30-18:25

Bodycombat

Barbora Michajlova

Sál 2

18:35-19:35

 

beFIT Dance

Vendula Gottvaldová

Sál 1

18:30-19:25

BodyPump 45'

Powerjóga

Brace IT!

Powerjóga

Cxworx

Jumping

TABATA

Brace IT!

Bosu

Bodypump

Powerjóga

TABATA

BODY STEP

Zumba

Jumping

Bodypump

BodyPump 45'

Denisa Olečková

Přízemí

6:15-7:10

Brace IT!

Michaela Kotková

Přízemí

7:15-8:10

Cxworx

Vendula Páleníková

Sál 2

8:30-9:00

Brace IT!

Vendula Páleníková

Přízemí

9:15-10:10

Bosu

Sabina Kuldová

Sál 1

15:30-16:25

Powerjóga

Markéta Swatzinová

Velký sál

16:00-16:55

Jumping

Alžběta Klimešová

Přízemí

17:00-18:00

Bodypump

Michala Repperová

Přízemí

18:05-19:10

 

Powerjóga

Sál 1

6:30-7:25

Powerjóga

Sál 1

7:30-8:25

Jumping

Janka Gáťová

Přízemí

8:15-9:10

Bodypump

Lucie Langerová

Přízemí

15:00-16:05

TABATA

Sabina Kuldová

Sál 1

16:30-17:25

 

TABATA

Michaela Kotková

Velký sál

8:20-9:15

BODY STEP

Lucie Langerová

Přízemí

16:10-16:55

 

Zumba

Martina Bruzlová

Velký sál

16:35-17:30

So

Burn IT!

Bodystyling

Bodypump

Bosu

Jumping

TABATA

So

Burn IT!

Barbora Michajlova

Přízemí

8:00-8:55

Bodypump

Veronika Šujanová

Přízemí

9:00-10:00

Jumping

Michaela Macková

Přízemí

10:05-11:05

 

Bodystyling

Sabina Kuldová

Sál 1

8:30-9:25

Bosu

Sabina Kuldová

Sál 1

9:30-10:25

TABATA

Sabina Kuldová

Sál 1

10:30-11:25

Ne

Bodypump

Jumping

Brace IT!

Jumping

Bosu

Powerjóga

Bodyattack

Bodystyling

Bodypump

Powerjóga

CXWORX + BODYBALANCE

Jumping

Ne

Bodypump

Kristýna Pospíšilová

Přízemí

9:00-10:00

Jumping

Pavla Fryštáková

Přízemí

10:05-11:05

Brace IT!

Tereza Pokorná

Přízemí

16:15-17:10

Jumping

Klára Čuhelová

Přízemí

17:15-18:15

Bodystyling

Tereza Pokorná

Sál 1

18:30-19:25

Jumping

Alžběta Klimešová

Přízemí

19:30-20:30

 

Bosu

Tereza Pokorná

Sál 1

17:30-18:25

Bodypump

Michala Repperová

Přízemí

18:20-19:25

 

Powerjóga

Markéta Swatzinová

Velký sál

17:25-18:25

Powerjóga

Markéta Swatzinová

Velký sál

18:30-19:30