FAQ

Provozní otázky

Jste studio zaměřené pouze pro ženy?

Veškeré naše služby jsou zaměřené pro dámy, nicméně aby to pánům nebylo líto, tak jsme spustili kompletně všechny lekce Bodypumpu i BodyCombatu i pro ně!

Kde se prostory fitness nacházejí?

Naše studio se nachází v budově META na ulici Lidická 81.

Dostaneš se k nám vchodem vedle drogérie DM a poté výtahem(schodami) do 2.patra). Cvičení tedy probíhá v druhém patře, kde probíhají všechny lekce od Jumpingu, Bodypumpu po Build It, Burn It, Brace I, POWERYOGA, PILATES, BODYSTYLING, apod.)

Jaké služby nabízíte?

Zaměřujeme se na nejmodernější skupinová cvičení.

Je možné uplatnit studentské slevy?

Naše ceny jsou nastaveny tak, aby si je mohl úplně v pohodě mohl dovolit i student

Jakým způsobem je možné se rezervovat?

Rezervaci je možné provést pouze přes online rezervační systém. Pokud k nám jdeš úplně poprvé, zaregistruješ se jednoduše ZDE. Vložíš si jednorázový kredit 290kč/180kč a můžeš vyzkoušet jakoukoliv naši lekci. Pokud se ti u nás bude líbit, nabízíme spoustu permanentek a členství. Podrobnější fotonávod registrace a rezervace nalezneš ZDE. 

Jak se mohu rezervovat když používám Multisportku?

Pro klientky s Multisportkou máme vlastní systém. Stačí když nám napíšeš na email multisport@befitbrno.cz, že používáš Multisportku a chceš provádět rezervace. My na základě toho ti vložíme „multisport permanentku“, díky které se budeš moct plnohodnotně rezervovat a nemusíš si vkládat již žádné peníze. Kompletní postup pro rezervace s Multisportkou nalezneš ZDE

Je rezervace závazná?

Rezervaci je možné provést až 7 dní dopředu. Odhlásit z lekce je možné nejpozději 8 hodin před začátkem konání cvičení, méně jak 8 hodin před začátkem cvičení už zrušení rezervace není možné a rezervace při neúčasti propadne a naskočí storno poplatek ve výši 100% částky z lekce, tj.290/180kč.

Co znamená, když jsem přihlášená na lekci a jsem “náhradník”?

V okamžiku, kdy je lekce obsazená a Vy se i přes to chcete na lekci přihlásit, systém Vás zařadí do pořadí náhradníků. Při rezervaci si může klientka zaškrtnout, zda chce při uvolnění místa automaticky místo zarezervovat, popř. upozornit předem sms nebo emailem a až poté si místo zarezervovat.

Je možné provést množstevní rezervaci z jednoho účtu?

V rámci jednoho účtu lze provést vždy pouze jednu rezervaci na jedno cvičení.

Je možné u vás parkovat?

Po 17. hodině je možné zaparkovat ve vjezdu po pravé straně do garáže budovy META, popř. přímo v garáži na jednom z parkovacích míst.

 

Cvičící otázky

Jaké cvičení je pro mé nejvhodnější?

Vše je závislé od toho, co od cvičení čekáš. Zda chceš posílit, zhubnout či se protáhnout. Určitě vyzkoušej náš magický kotouč v sekci cvičení, který ti napomůže vybrat cvičení dle tvého cíle. 

Jsou všechna vaše cvičení bezpečná?

Všechny naše cvičení jsou vedeny certifikovanými lektory, kteří zaručí, aby lekce proběhla v nejvyšší kvalitě.

Pokud budu chtít navštívit lekci JUMPINGU, jaká je nosnost trampolín?

Nosnost trampolínek je maximálně 100 kg.

Způsoby rezervací

Jak je možné provést rezervaci na lekci?

Rezervaci je možné provést pouze přes online rezervační systém po předchozí registraci do rezervační systému. Pokud k nám jdeš úplně poprvé, zaregistruješ se jednoduše ZDE. Vložíš si jednorázový deposit 180/130kč a objednáš se. Podrobnější fotonávod registrace a rezervace nalezneš ZDE. 

Jak se mohu zaregistrovat do systému? Musím k vám fyzicky?

Registraci je možné provést na hlavní stránce rezervačního systému vpravo uprostřed kliknutím na políčko registrace. Zde vyplníte Vaše jméno, příjmení, email, tel.číslo, potvrdíte souhlas a následně se Vám odešle aktivační email. Ten potvrdíte a následně máte účet aktivovaný. Pokud by Vám aktivační email nedorazil, koukněte do spamu, případně nám zavolejte a spolu se na to podíváme. Pokud byste nechtěla vytvářet registraci online, je možné nás navštívit v otevírací době dle rozvrhu lekcí a osobně se zaregistrovat. Doporučujeme vše provádět online.

Mohu provést rezervaci telefonicky, případně emailem?

Všechny rezervaci jsou plně v dispozici klientek a klientky si je provádějí samy prostřednictvím svého účtu online. Telefonicky ani emailem rezervaci provést tedy není možné. Pokud byste nenašla odpověď na této stránce, samozřejmě nám zavolejte a vše vám rádi vysvětlíme, případně pomůžeme vyřešit.

Musím se k vám opravdu zaregistrovat? Nemohu přijít „jen tak“ aniž bych se registrovala?

Bohužel to není možné, kromě ranních lekcí HAPPY HOURS(i zde to doporučujeme). Registrace zabere pár desítek sekund a je nutná k tomu, abyste mohla u nás navštívit jednu z lekcí. Pokud se nazaregistrujete online, tak pří příchodu na lekci Vás zaregistruje přímo ve fitku jedna z recepčních. Díky registraci na Vás máme telefonický kontakt, přes který Vás můžeme kontaktovat např z důvodu zrušení nebo přesunu lekce.

Pokud budu chtít navštívit lekci JUMPINGU, jaká je nosnost trampolín?

Nosnost trampolínek je maximálně 100 kg.