Jdu poprvé

V následujících pár krocích ti názorně ukážeme, jak snadné je vytvoření účtu a rezervace lekce. 

Nejprve klikni na tlačítko REZERVACE v pravém horním rohu:  

Otevře se ti rezervační systém CLUBSPIRE, kde si vytvoříš vlastní účet

Vyplníš své osobní údaje. Potvrdíš registraci. V zápětí obdržíš dva e – maily. Jeden s potvrzením o vytvoření účtu a druhý pro aktivaci tvého účtu. 

Po aktivaci účtu se zpět přihlásíš do rezervačního systému, kde si musíš dobít kredit v minimální výši 270 Kč, aby jsi mohla začít s vytvářením rezervací. V sekci můj účet si později můžeš zakoupit permanentku nebo členství.

Pokud jsi studentka do 26 let, pošli nám nejprve studentské potvrzení na náš email student@befitbrno.cz, my ti obratem vše potvrdíme a nastavíme na celý semestr čerpání studentských cen(230,- a 130,-), poté už nemusíš nikdy ukazovat ISIC.

Ve chvíli, kdy máš na svém účtě dobitý kredit, tak si můžeš vytvořit rezervaci na lekci. V rozvrhu si zvolíš, jakou lekci chceš navštívit. Po najetí na okénko se ti zobrazí, kdo lekci cvičí a kolik je volných míst. Po kliknutí se ti nabídne vytvoření nové rezervace.  Stačí kliknout na tlačítko „OBJEDNAT“

 

A teď už máš své místo na lekci zarezervované.

V případě, že se na lekci nemůžeš dostavit, možnost bezplatného zrušení 8 hodin před začátkem lekce. Méně jak 8 hodin, dochází ke stržení storno poplatku, ve výši ceny lekce, z kreditu na účtu. 

BeFIT Aplikace

Po vytvoření účtu doporučujeme pro snadnější správu rezervací stáhnout v App Store/Google play naši aplikaci, zadat „BEFIT“ a poté si můžete pohodlně spravovat rezervace z mobilu.

MULTISPORT

Pokud jsi klientkou MULTISPORTU, způsob rezervací funguje úplně stejně, nicméně už NEMUSÍŠ pro provedení rezervace dobíjet žádný kredit. Stačí když nám napíšeš na email multisport@befitbrno.cz, že jsi klientkou Multisportu a měla bys zájem využívat naše lekce, my ti aktivujeme permanentku na multisport s 6 volnými vstupy a poté se budeš moct přihlašovat vždy na jednu lekci denně dopředu > doporučujeme pročíst kompletní návod kliknutím ZDE

Deposit(kredit) má roční platnost, v případě, že po celý rok nenavštívíš žádnou lekci. Kredit nelze vybrat za hotovost, ale musí být vyčerpán na lekcích, které beFIT nabízí. 

Budeme se těšit na tvoji návštěvu!