Les Mills

Co je Les Mills?

Les Mills je společnost z Nového Zélandu, založená v roce 1968 rodinou Mills. Od samého počátku se snažily dělat věci jinak. I jejich první tělocvična vypadala odlišně od konkurence, místo strojů byla vybavena náčiním na silový trénink a podobně. Úplnou novinkou bylo přidání cvičební osy do skupinových lekcí a vznik programu jménem BODYPUMP. Jelikož se jejich centrum velice rychle těšilo oblibě, pokračovali v inovacích dál. Začali kombinovat svoji vášeň pro hudbu s láskou k atletickému pohybu díky čemuž se na svět vynořily další druhy programů.

Co je cílem Les Mills?

V Les Mills jsou vášnivě oddáni k vytváření zdravější planety. Jejich cílem je oslovit 100 milionů lidí týdně a motivovat je ke cvičení. Chtějí změnit celosvětový zdravotní systém tím, že zabrání zdravotním problémům způsobeným nečinností a obezitou.

Každý den podněcují lidi k lásce ke cvičení, radosti z pohybu a k aktivnímu životu. Lidé se stávají silnějšími, štíhlejšími, rychlejšími, rychleji díky Les Mills.

 

Co nabízí Les Mills?

 Les Mills nabízí různé programy jak pro děti, tak pro dospělé. Každý program má svého ředitele, který s týmem master instruktorů vymýšlí každé tři měsíce novou choreografii přesně napasovanou do nejaktuálnějších hudebních hitů. Hudba není využívána jen jako pozadí dokreslující lekci, pomáhá určovat tempo, intenzitu, a hlavně motivovat k lepším výsledkům.

Proč tři měsíce? Les Mills programy jsou navrhovány tak, aby lidem pomáhaly dosáhnout jejich cíle. Tři měsíce jsou ideální doba na to, aby si tělo stihlo zvyknout na zátěž, naučilo se správnou techniku a zvládlo kvalitní trénink. Aby se tento proces nezastavil je vždy potřeba po třech měsících začít tělo „šokovat“ novými cviky a novou choreografií. Programy jsou zaměřeny jak na výsledek, tak na zábavu a odreagování. A navíc, tím že se choreografie tři měsíce nemění, tak na sobě člověk sám pozná zlepšení, vypilujete cviky a jejich správné provedení a naučíte se lépe pracovat se svým tělem. Přehled nabízených programů v beFit najdete na našem webu v sekci cvičení.

Tak co, jste připraveni se připojit?

 

U nás si můžete zacvičit tyto programy:

BODYCOMBAT, který je nejen cardio cvičením, ale kombinuje i prvky bojového umění. 

BODYATTACK, který představuje vysokoenergetické cardio cvičení kombinující prvky atletiky, sportu a základní prvky aerobicu. Oblibě se u nás těší BODYATTACK i v kombinaci se cvičením CXWORX. Bodyattack slaví 25 let výročí, kdy k výročí představil choreografii BODYATTACK 100 

GRIT CARDIO, které představuje 30ti minutové vysoce intenzivní, intervalové cvičení s krátkými pauzami. V současné době cvičí naše lektorky choreografii GRIT CARDIO 26.

BODYPUMP je jedno z nejstarších a nejpopulárnějších silově vytrvalostních cvičení s nakládací osou. V lednu 2017 oslavil Bodypump výročí 100. choreografie BODYPUMP 100.

LES MILLS CORE je silové cvičení zaměřené hlavně na střed těla. Za pomoci závaží a gumového expandéru posílíš a vytvaruješ i hýždě, nohy a ramena. 

BODYBALANCE kombinuje prvky tai chi, jógy a pilates. U nás ho najdete v kombinaci s cvičením CXWORX v podobě choreografie BODYBALANCE 

Všechny programy LM jsou testovány několik měsíců předtím, než si je můžete s námi zacvičit v beFit, zkoumá se jejich dopad, jestli přináší výsledky a jestli není choreografie “nebezpečná”.