Multisport

Kartu Multisport přijímáme na všechny druhy cvičení v rámci otevřených lekcí a rozvrhu, které máme v nabídce. Jsme pouze pro ženy.

Rezervace lekcí:

Rezervace v beFIT probíhají pouze přes online rezervační systém, kdy si klientka spravuje své rezervace sama.

Jak se můžete rezervovat Vy?

Registrace:

Na rezervace.befitbrno.cz si u nás vytvoříte účet prostřednictvím registrace. Vyplníte jméno, příjmení, emailovou adresu a telefonní číslo, vygeneruje se Vám přihlašovací jméno, zadáte heslo, zaškrtnete souhlas s obchodními podmínkami a registrace je hotová. Poté Vám na email dojde email pro úspěšné dokončení registrace a Vás účet v beFIT je na světě.

Rezervace:

Nyní je již Vaše registrace hotová, velmi snadno se na stránkách rezervace.befitbrno.cz přihlásíte do Vašeho klientského účtu.

Abyste se mohla rezervovat, potřebujete mít na účtu kredit, permanentku nebo členství.

Aby se klientky Multisportu mohly rezervovat, nemusí u nás nic platit předem, stačí když nás zkontaktují na email multisport@befitbrno.cz, my Vám aktivujeme takovou permanentku(volné vstupy), prostřednictvím které si budete moct vytvářet rezervace vždy až 7 lekcí dopředu během jednoho týdne. Rozhodli jsme se tak z důvodu, že spousta klientek k nám opravdu chodí každý den :). 

Při provedení rezervace přes rezervační systém máte garantované místo na konkrétní lekci.

Lekce je možné navštěvovat i bez rezervace(nedoporučujeme), veškerou obsazenost sledujete na rezervačním systému rezervace.befitbrno.cz pod kolonkou “rozvrh”. Vždy při najetí kurzorem se Vám zobrazí počet volných míst.

Zrušení rezervace:

Pokud byste poté chtěla rezervaci zrušit, tak je to možné opět pouze v rezervačním účtu, nejpozději 8 hodin před začátkem konání lekce, poté možnost v systému zmizí a naskočí storno poplatek ve výši 100% lekce. Ve Vašem případě by propadl volný vstup, který Vám beFIT nabídl a v případě další rezervace byste si musela doplnit kredit 270kč.

Klientkám proto doporučujeme vytvářet rezervace vždy v den konání lekce, tehdy když víte, že se lekce zúčastníte.

Platnost volných vstupů:


Volné vstupy mají platnost na dobu 1 roku.

Účet a vstup je nepřenosný, takže se vztahuje pouze na Vaši osobu.

Neváhejte se na nás obrátit, rádi pomůžeme a vysvětlíme.

Doufáme, že budete spokojená a budeme se těšit.